×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
27. decembris, 2013
Drukāt

Agris Liepiņš: Nacionālie deputāti nedrīkst nodot vēlētājus, kuri viņiem uzticējušies (33)

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc horoskopa nākamais gads būs Zirga gads. Kuru kāju pāri Saeimas vēlēšanu slieksnim pirmo spers Latvijas likteņzirgs – latvisko vai ar krievisko pakavu apkalto? Rumaka spalvai vajadzētu būt tīrai un spožai kā tautasdziesmai, kā latviešu tautas dvēselei.

Šobrīd to grūti saskatīt. Mūsu likteņzirga kājas iestigušas krieviskajā dūksnājā, bet galva līdz pat mugurai tinas Eiropas kosmopolītisma miglā. Vien šaurā josliņā starp purvāju un miglu jaušama tīras, latviskas Latvijas gaisa strēle. Dažbrīd to grasās nomākt kosmopolītisma migla, citu reizi atkal krieviskais dumbrājs.

Mūsu uzdevums ir izkliedēt miglu un vest likteņzirgu ārā no purva. Lai varam viņu redzēt baltu un tīru – mūsu tautas likteņzirgu. Šo uzdevumu paveiks nacionāli domājoši ļaudis. Cilvēki, kuriem svarīga ir latviska Latvija. Pārējie mūsu likteņzirgu vedīs purvā vai vadās pa miglu starp sīkpartiju maldugunīm.

Latviju izglābs cilvēki ar gaišām, latviskām domām un skaidriem nodomiem. Tāpēc ir ļoti būtiski, lai nerastos šaubas par nodomu patiesumu. Skaidrojot savus darbus, Nacionālās apvienības politiķiem ļoti jādomā par komunikāciju ar vēlētājiem. Kaut vai gadījumā ar Brokas kundzi. Daudzi nacionāli noskaņoti rīdzinieki Rīgas domes vēlēšanās atdeva par viņu savu balsi. Pēc Ušakova uzvaras Baiba Broka publiski solīja nenodot savus vēlētājus un visus četrus gadus ar pilnu atbildību strādāt opozīcijā Rīgas domē.

Pirms mēneša vēroju, kā Brokas kundze tiek virzīta tieslietu ministra amatam. Jutos nedaudz piekrāpts, no malas izskatījās, ka skaistajai dāmai opozīcijas skabargainais krēsls apnicis. Ne, tajā sēžot, kāda publicitāte, ne gods. Plašsaziņas līdzekļos meklēju skaidrojumu, kāpēc pēkšņi palicis par grūtu aizstāvēt nacionāli domājošo rīdzinieku viedokli. Vienīgais, ko saklausīju, – tieslietu ministres amatā Baiba Brokas kundze varēšot veiksmīgāk kalpot partijai. Nepārliecinoši, bet lai būtu. Neatbildēts palika jautājums – kurš paliks opozīcijā Rīgas domē? Šāda rīcība nav skaidri saprotama, komunikācija ar vēlētājiem pavisam neveikla un sēj šaubas par Nacionālās apvienības patiesajiem nolūkiem.

Nesen avīzē izlasīju, ka Brokas kundze nākamgad startēšot Eiroparlamenta vēlēšanās. Atkal pārņēma tā pati sajūta – dāmai apnicis cietais opozīcijas krēsls. Argumenti, kāpēc Brokas kundze jāsūta uz Briseli, nesekoja. Laikam tur viņa daudz labāk varēs kalpot partijas un Latvijas interesēm.

Nacionāli noskaņotie rīdzinieki nelolo ilūzijas, ka Nila Ušakova vadītajā Rīgas domē opozīcija tiks pie vārda un viņas viedokli kāds uzklausīs. Bet tieši tāpēc gribētos, lai mūsu ievēlētie deputāti, par spīti visam, tur tomēr būtu! Nenododot savus vēlētājus, stoiskā mierā paciešot nespēju kaut ko ietekmēt. Manuprāt, paliekot Rīgas domē, viņi daudz vairāk palīdzētu savai partijai un latviskas Latvijas idejai.

Pievienot komentāru

Komentāri (33)

 1. RedZiet ir j’aiet taut’a un j’arun’a ar Latvie’siem,bet J’us’ejie tik “‘ma’l savas mu’l’k’ibas un Par’adnieks Dopelis un Grinblats “‘neiziet no atmi’das,k’a”‘akmens kakL’a J’uru p’arpeld’et grib”et’ajam.Ideja ir SAKOMPROMIT’ETA!

 2. vai tad nu vēl ar 23 gadiem nepietiek, lai apjēgtu, ka neesam likvidējuši okupācijas sekas un valsti arvien vēl pārvalda neatvērtā “čekas maisa” “liberālie” pēcnācēji?
  Un te nu jāsaka, ka pie nacionāļiem to ir vismazāk.

 3. Kocins ir UZPIRKTS

 4. Ir pilnīgi vienalga, no kuras puses sākt jājienu stikla kalnā – labās, kreisās vai purvainās. SILE kalna galā vienmēr būs tikai viena …

  • “You are posting comments too quickly. Slow down.”
   – – – – – – – – – – – –
   Kas jums par problēmu? Neviens cits ziņu avots nebāžas virsū ar šo idiotisko iebildumu (pie tam angliski). Citi labprāt pieņem visus komentārus.

 5. Solīja strādāt Rīgas domē. Bez atbildības un pienākuma tā skraidīt un meklēt siltu vietiņu. Kā lai tic tādiem politiķiem/ēm?

 6. Bet kāda vella pēc lai NA labākie spēki četrus gadus tupētu šauros Rīgas opozīcijas ierakumos, ja tie savas spējas daudz labāk tās pašas latviskas Latvijas labad var izmantot citur, kur ir atdeve un jēga?! Tieši tā arī IR jādara!

 7. ko dod labs cilvēks, kas neko nedara? Ušakovam laba, jā.

 8. NA deputātie Rīgas domē, arī Saeimā ”jāmīca tie māli” kādi ir. Sēdēt opozīcijā, kā to dara ZZS un SC Saeimā un visu noliegt daudz prāta nevajag.

 9. Nesaprotu, kāda starpība starp nacionāliem cilvēkiem un nacionāļiem, ko bieži lieto žurnāliti, kas var paskaidrot?

 10. NA ir labākais,kas Latvijai ir.

 11. Šoreiz Agris Liepiņš, kurš vienmēr raksta labus rakstus, ir iebraucis auzās. Viscaur rakstā jūtams slepts nosodījums. Un tas ir tas, kas liek vēlētājam noversties no VL! Sajūta, ka Agris ir nekas cits, kā labi slēpts ” bijušo” ietekmes aģents. Arī dzižais Slucis ar Vītolu nostājušies ar seju “Japānas” virzienā. Demokrāts no demokrātiem-Lato Lapsa, pat ir vienā kompānijā ar I. Roņa slepkavības pasūtītājiem. Saņēmu no viņa apstulbinošu sūtījumu, kuru var izlasīt pēdējā tautastribunals.eu rakstā.

 12. Kopumā labs raksts.Piemirsts NA un Brokas brāļošanās ar SC un Ušakovu RD.

  • Ko tu saproti ar “brāļošanos”, biedri? Arī Vienotība atsevišķās reizēs, kad tas ir bijis izdevīgi, ir paļāvusies un SC/VK balsīm — tā apejot NA.

 13. Nil, mēs esam ar Tevi!
  Turies!

 14. Vai esiet piemirsushi par Maksaatnespeejas agentuuras nelikumiigajaam darbiibaam ?Sapulces arii notikushas ANTONIJAS ielaa 7 . Kauns NA. Liekulji.

 15. Kas tad NA ir svarīgāks? Kalpot tikai partijai vai kalpot un darīt to, kas Latvijai un tautai ir svarīgāks? Man k ā vēlētājam rūp tikai tas, ko ievēlēta amatpersona dara Latvijas un latviešu tautas labā? Nekad nevēlēšu par cilvēkiem, kam interesē tikai partija vai paša kabata.

 16. Mums jābūt ar NA, tas ir labākais, kas mums ir, bet partijai jādomā par savu prestižu, lai nebūtisku iekšēju pārpratumu dēļ Latvijai naidīgie kūdītāji nevarētu piesieties. Partijai jāattīrās no karjeras ļautiņiem. Visspējīgāko ministru, vispopulārāko, visietekmīgāko partijas ideju paudēju paši, jāuzsver, paši gribēja nomainīt ar kundzīti, kas nesver vairāk par viduvējību.

 17. Lunkana kundzīte…

 18. Atliek tikai kādam iesēt šaubu ēnu par NA un jau tūlīt vesels bars kraukļu metas to knābāt. Liepiņa kungs, jūs esat pārāk tuvredzīgs un neuzmanīgs savos izteikumos. Ņemiet vērā, ka tā vispirms ir ideoloģiska cīņa
  un labākie NA kadri ir jāvirza gan par ministriem, gan uz EP. Diemžēl ar savu rakstu jūs esat krietni palīdzējis latviskas Latvijas noliedzējiem.

 19. No kādiem līdzekļiem,Ērce,Latvija tagad,pateicoties nacionāļu balsojumam par eiro, finansiāli palīdzēs e tikai Grieķijai,Itālijai un Spānijai,bet vēl Klusā okeāna,Āfrikas u Karību jūras valstīm,saskaņā ar Briselē noslēgto līgumu? Novirzīsim “citiem mērķiem” kārtējo sociālā budžeta miljardu?

 20. Vai tad tie nebija nacionāļi,kas nobalsoja par steidzamu eiro ieviešanu? Vai tad Roberta Zīles (“Vienotības” un TP) sociāli ekonomiskā programma ar darbaspēka nodokļa samazināšanu visiem miljonāriem,Karginu un Zaharjinu ieskaitot, pat uz GMI un ģimenes valsts pabalsta rēķina ir labāka par progresīvo ienākuma nodokli,pirmskara Latvijas sistēmas balstu? Pietiek tikai parunāt par pašu Ulmani,ulmaņlaika ekonomiku pat neskarot? Arī nacionāļu (“Visu Latvijai”) izvirzītā PVN samazināšana pārtikai līdz 12% vairs nav nepieciešama?Neinteresē nacionāļus arī pirmskara slimokases un ne mazākā mērā neuztrauc gumijas stiepšana ar obligāto veselības apdrošināšanu! Viņiem mazsvarīgi,ka slimokases gan Lietuvā,gan Igaunijā veismīgi darbojas jau kopš 2002.gada! Esam tagad palikuši vienīgie ES bez veselības apdrošināšanas,lai gan pat par zoba saplombēšanu jau ir jāmaksā līdz pat 35 latiem!

 21. Lai izrāptos no kosmopolitiskās miglas un krieviskā dumbrāja jātniekam jābūt ar Kaukāza džigita tvērienu, Palestīniešu Hamaz kaujinieka dūšu vai vismaz apveltītam ar somu,igauņu,lietuviešu tautau nelokāmību un spītību.

 22. Piekrītu autoram.

 23. Daži cilvēki, kā Agris Liepiņš, vaino Nacionālo Apvienību par visām Latvijas nelaimēm un neveiksmēm, kaut gan koalīcijā viņi ir bijuši tikai Vienotības knābāts “mazais brālis” ar samērā mazu ietekmi. Bet visādiem Liepiņiem NA ir atbildīga par Ušakova iekļūšanu mēra amatā, par Rīgas krieviskošanu, par lata pazušanu, par Abrenes iztirgošanu, par sorosītiem un masoņiem, par Pūķina ieroču žvadzināšanu, par zemajām algām –vārds sakot, par visu!
  Kurš tad negribētu latvisku Latviju? Bet kad NA ierosināja uzsākt skolu pāriešanu uz latviešu valodu, vai Vienotība, RP un ZZP to atbalstīja?

 24. Vairs neticu šai dāmai. Jau priekšvēlēšanu debatēs viņa bija tāda samiernieciska un neizteiksmīga, latviskumu vairāk aizstāvēja Sarmīte Ēlerte. Pēdējās intervijā Broka vispār pārsteidza – par ko tā būtu jāslavē Ušakovs? Vai par to, ka pildīja ar likumu noteikto /tas par lāpu gājiena it kā atbalstīšanu/? Vai līdz zemei jāklanās SC un GKR deputātiem par to dažu tūkstošu piešķiršanu NA priekšlikumiem? Bagātajai Rīgai tie ir vien nenozīmīgi graši!!!!! Kaut vai salīdzinot ar Rīgas satiksmes melno caurumu. Nekad vairs nebalsošu par šādiem divkošiem. Nekad!

Draugiem Facebook Twitter Google+