Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. maijs, 2015
Drukāt

“Live Fest” uzstāsies arī Ivo Fomins, “Zig Zag”, “Opus Pro”, “The AC/DC Project”

Foto - LetaFoto - Leta

Mūzikas festivālā “Live Fest 2015”, kas 7. un 8. augustā norisināsies Kuldīgas pilsētas estrādē, uzstāsies arī “Zig Zag”, “Opus Pro”, Ivo Fomins, “Colt”, “Credo”, Jānis Bukums, “Linga” un lietuviešu mūziķi “The AC/DC Project”, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāju pārstāve Annemarija Grasmane.

Vasaras festivāls “Live Fest” Kuldīgā norisināsies trešo gadu, uz skatuves pulcējot pasaulē iemīļotus dziesmu autorus un izpildītājus, kas slavu izpelnījušies pagājušā gadsimta 60. gados un 70. gados.

Tāpat festivālā uzstāsies jau iepriekš izziņotie “Secret Service” no Zviedrijas, pasaules labāko glemroka grupu sarakstā iekļautie britu izpildītāji “Sweet”, skotu enerģiskie “Bay City Rollers starring Les McKeown”, “The Rubettes” ar solistu Alanu Viljamsu, kas šogad svin 40 gadus uz skatuves, kā arī grupa “Slade”, kas festivālā uzstājusies 2013.gadā.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+