Laukos
Politika

LOSP ikmēneša sēdē spriedīs par traktoru pasargāšanu no zagļiem0

Foto: LETA

Ceturtdien, 15.martā Zemkopības ministrijā notiks Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes (LOSP) paplašinātā valdes sēde, kuras centrālā temats šoreiz būs traktortehnikas zādzību problēma.

Kā norāda LOSP pārstāvji, jau ilgstoši lauku sētās ir jūtams satraukums par traktortehnikas zādzībām, kas kļūst aizvien grūtāk izsekojamas un biežākas, jo tehnikas vienības lauku sētās kļūst zagļiem arvien iekārojamāki objekti.

Lai risinātu jautājumu par traktortehnikas zādzību novēršanu, uz sanāksmi aicināti Valsts policijas pārstāvjus. Savukārt, lai diskutētu par preventīvajiem pasākumiem, sanāksmē piedalīsies SIA “Autonams” pārstāvji, informējot par pretaizdzīšanas ierīču uzstādīšanu.

Tāpat sanāksmē piedalīsies arī Latvijas apdrošinātāju asociācijas un traktortehnikas tirgotāju pārstāvji.

Sanāksmē plānots diskutēt arī par kopējo lauksaimniecības politiku pēc 2020.gada, akcentējot iespēju panākt mērķtiecīgu atbalstu mazajām ģimenes saimniecībām.

LOSP sēdē notiks Zemkopības ministrijā, Rīgā, Republikas laukumā 1, 23.stāva zālē, sākums plkst.11.30.

LOSP pārstāv vairāk kā 14 200 ražojošo lauksaimnieku. LOSP iesaistās lauksaimniecības politikas veidošanā un īstenošanā sadarbībā ar valsts likumdevējiem, valsts pārvaldes institūcijām, Zemkopības ministriju un citiem sociālajiem sadarbības partneriem.
Vairāk par šo tematu lasiet šeit

LA.lv