×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
30. janvāris, 2016
Drukāt

LRA pie varas esošos dēvē par “treknajiem runčiem” un neskumst par Kaimiņa aiziešanu (11)

Foto - LETAFoto - LETA

Arturs Kaimiņš Saeimā

Pie varas esošo partiju rīcību un vērtību sistēmas trūkumu kritizēja arī šodien uz forumu sanākušie Latvijas Reģionu apvienībā ietilpstošo partiju pārstāvji. Šobrīd Saeimā opozīcijā esošās apvienības politiķi neskopojās ar krāšņiem epitetiem, kritizējot valdības partijas, savukārt par savām problēmām runāja izvairīgi, vēsta “TV3 Ziņas”.

Lai mēģinātu atklāti runāt par priekšā stāvošajiem pārbaudījumiem, šodien Piņķos kopā sanāca Latvijas Reģionu apvienībā ietilpstošo partiju pārstāvji.

Fons, lai izaicinājumus pārvarētu, esot labs, jo trīs varas partijas rīcībspējas pazīmes šobrīd neizrāda, viņiem norādīja uz forumu stāstīt par aktualitātēm politikā aicinātais politologs Ivars Ījabs.

Treknie runči, – tādu apzīmējumu trīs līdzšinējie un arī topošie koalīcijas partneri izpelnījās vienas no Reģionu apvienības Saeimas frakcijas vadītāja.

Varas partijām nav savas vērtību sistēmas un sarunai ar sabiedrību vajadzīgi pat starpnieki, – uzsvēra arī partijas valdes priekšsēdētājs.

Tikmēr deputāta Artusa Kaimiņa, kurš partiju pameta, jo uzskata, ka frakcijas vadība esot kļuvusi par Vienotības līderes Solvitas Āboltiņas dedzīgākajiem atbalstītājiem ceļā uz premjeres krēslu, vārds no foruma tribīnes neizskanēja. Tomēr interese par viņu bija.

Tikmēr Ivars Ijabs nenoliedz, ka Kaimiņam bija nozīme, lai politiskais spēks iegūtu iekļūšanai parlamentā nepieciešamās balsis. Politologs norādīja, ka tagad Reģionu apvienībai esot nepieciešams domāt par līderu soliņa pagarināšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Savādi, bet treknie runči Liepiņš ar Bondaru iekļuva Saeimā tikai ar Kaimiņa vēlētājiem. Ja nebūtu Kaimiņa, šitie tāpat varētu politiku dzīt savā ķēķī.

  • Nebūtu kaimiņš būtu kāds cits slaucēju suņu būdu vai cūku kūts darboņu mīlulis. Ko mēs par to, kas būtu jā būtu – tukša skaņa.

 2. Kaimiņš tiek finansēts no bēdīgi slavenā afērista R.Meroni uzņēmumiem izkrāptās naudas! Kāpēc tik “godīgais” deputāts aizmirst informēt par šo sabiedrību?!!!

 3. Bildēties gan puika prot! Tā ir taisnība. Bet kas tad politiķim ir vēl svarīgāks?

 4. Balsoju par Kaimiņu, nevis par Bonderu!

 5. Protams, protams… Lešinska domubiedri ir patiesiākie taisnības cīnītāji

 6. Treknie runči=== Lūk ko domā cilvēki! Par Kaimiņa teikto!
  Bet Bondar komandai un līdzīgiem ir maniere apčakarēt nodokļu maksātājus, visu noslepenot!
  SS 27.janvāris 2016 20:10 atbildēt
  Kaimiņam ir absolūta taisnība. Viņam varbūt izteiksmes forma un līdzekļi nav tik politkorekti un pielaizīti kā mūsu neko neizsakošo ‘politiķu’ teksti, piemēram, Dombrovskis kas runā tukšā birokrāta valodā vai Kampars, kas muld bezjēgā par visu un neko un vēl tā, ka neko nevar saprast, ko viņš īsti grib pateikt.. Kaimiņš runā kā ir un principā kā domā 80% cilvēku. Rinkēvičs LV interesēs nav izdarījis absolūti neko, bet jāsaprot arī, ka LV politika ir Vašingtonas uzstādījumu atkārtošana.

  #
  Vietējais 26.janvāris 2016 23:36 atbildēt
  Bet Kaimiņam taču IR taisnība!!! Par ko tad pirmām kārtām ir jārūpējas ministrijās? Par nodokļu maksātāju izaugsmi un labklājību, ja tā būs nodokļu maksātājiem, būs arī nodokļu tērētājiem, ja nicināsiet nodokļu maksātājus, ko tagad valdības sekmīgi dara, tad arī nodokļu straume strauji apsīks. Nu ņemieties taču prātā jūs tur….

  #
  ! 26.janvāris 2016 17:35 atbildēt
  Kaimiņš pareizi runā! Ārlietu ministrs mums tāda kā “lellīte” kuru kāds rausta aiz diedziņa.

  • Tak viņi tik māk mūsu nodokļu naudu kabatās bāst un gudri runāt. Domāju,ka pēc pieciem gadiem Latvijā nebūs ko darīt.. ne nopelnīt utt. Visi grib dzīvot arī normāli.te būs tikai krievi un bēgļi
   Kaimiņam cepuri nost!

   • Visvairāk par nodokļumaksātāju naudu uztraucās tie, kas savus rēķinus kārto ar konvertiņiem vai nu dzivo par pabalstiem.

  • Padomju laikos ir bijis kā biezs ar “pareizi runājošiem”. Avizēs ar pareizām runām varēja zīloni ietīt, un tad?

 7. Bondars- veikls zellis, lunkans kā zutis un glumjš kā vēdzele!

Draugiem Facebook Twitter Google+