Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. marts, 2015
Drukāt

Lūdz atļauju par izraisīto avāriju sodīt deputātu Bergmani

Foto: LETAFoto: LETA

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā nonācis Valsts policijas (VP) iesniegums, kurā tiek lūgta parlamenta atļauja deputāta Raimonda Bergmaņa (ZZS) administratīvajai sodīšanai par pērn, decembrī izraisīto avāriju, teica komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs (“Saskaņa”).

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien skatīs jautājumu par Bergmaņa saukšanu pie administratīvās atbildības.

Orlovs norādīja, ka informācija iesniegumā sakrīt ar Bergmaņa iepriekš atzīto, ka viņš ir pārkāpis satiksmes noteikumus un nav apstājies pie attiecīgās ceļa zīmes, līdz ar to, izraisot avāriju, kurā pats guva miesas bojājumus un nonāca slimnīcā.

Komisijas vadītājs piebilda, ka Bergmanis policijas protokolā nebija norādījis, ka viņš ir Saeimas deputāts.

VP iesniegumā teikts, ka Bergmanis 10.decembrī plkst.17.28 vadīja transportlīdzekli “Chrysler” Rīgā, pa Lizuma ielu, virzienā no Auduma ielas uz Brīvības gatvi. Vadītājs neizpildīja ceļazīmes “Neapstājoties tālāk braukt aizliegts” prasību un neapturēja transportlīdzekli tam paredzētajā vietā, lai dotu ceļu transportlīdzeklis, kas brauca par šķērsojamo ceļu, kā rezultātā notika sadursme.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+