Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
2. marts, 2015
Drukāt

Lūdz atļauju par izraisīto avāriju sodīt deputātu Bergmani

Foto: LETAFoto: LETA

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā nonācis Valsts policijas (VP) iesniegums, kurā tiek lūgta parlamenta atļauja deputāta Raimonda Bergmaņa (ZZS) administratīvajai sodīšanai par pērn, decembrī izraisīto avāriju, teica komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs (“Saskaņa”).

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien skatīs jautājumu par Bergmaņa saukšanu pie administratīvās atbildības.

Orlovs norādīja, ka informācija iesniegumā sakrīt ar Bergmaņa iepriekš atzīto, ka viņš ir pārkāpis satiksmes noteikumus un nav apstājies pie attiecīgās ceļa zīmes, līdz ar to, izraisot avāriju, kurā pats guva miesas bojājumus un nonāca slimnīcā.

Komisijas vadītājs piebilda, ka Bergmanis policijas protokolā nebija norādījis, ka viņš ir Saeimas deputāts.

VP iesniegumā teikts, ka Bergmanis 10.decembrī plkst.17.28 vadīja transportlīdzekli “Chrysler” Rīgā, pa Lizuma ielu, virzienā no Auduma ielas uz Brīvības gatvi. Vadītājs neizpildīja ceļazīmes “Neapstājoties tālāk braukt aizliegts” prasību un neapturēja transportlīdzekli tam paredzētajā vietā, lai dotu ceļu transportlīdzeklis, kas brauca par šķērsojamo ceļu, kā rezultātā notika sadursme.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (39)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+