Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
11. septembris, 2015
Drukāt

Lūdz palīdzību: Siguldā pazudis 79 gadus vecs sirmgalvis

pensionars

Siguldas pusē pazudis 79 gadus vecs pensionārs. Tuvinieki ir izmisumā un izmeklējušies jau malu malās. Apkārtējo palīdzība ir viņu vienīgā cerība, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

19. augusta rītā no savām mājām Rīgā izgāja 79 gadus vecais Jevgēņijs Grickēvičs. Viņš ar vilcienu devās Siguldas virzienā. Pazudušā vīrieša sieva stāsta, ka viņš agri no rīta sataisījās uz mežu, jo viņu “visu laiku velk uz turieni”. “Es ar viņu nevarēju braukt, jo sāp kāja. Viņš viens aizbrauca,” stāsta sieviete.

Tuvinieki pieļauj, ka Jevgēņijs varēja apmaldīties vai arī viņam kļuvis slikti. Pirms dažiem mēnešiem sirmgalvis ticis pamatīgi piekauts un pārcietis insultu.

Pazušanas dienā Jevgēņijam līdzi bija pieci eiro, kurus Polīna viņam iedeva cigaretēm, pienam un biļetei. Ar šādu summu tālu tikt nevar, tagad secina sieva. Ģimene jau pārmeklējusi tuvinieka iecienītākās pastaigu vietas Siguldas pusē un Garkalnē, taču rezultāta nekāda. Pēdējais anonīmais zvanītājs radiem devis norādes Rīgas virzienā.

Ja kāds viņu ir redzējis, vai zina, kur viņš atrodas, ģimene ļoti lūdz atsaukties. Tuvinieku tālrunis – 26882100.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (10)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+