×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
20. janvāris, 2018
Drukāt

Mācība, ko tu apgūsi 2018.gadā atbilstīgi zodiaka zīmei

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Auns
Šogad tu iemācīsies būt perspektīvāks. Tu pieņemsi izšķirošo lēmumu attiecībā uz savu karjeru, attiecībām, pašidentifikāciju un atradīsi savu vietu pasaulē. Būdams informētāks par to, kas notiek, tu radīsi un izmantosi veiksmīgas iespējas.

Vērsis
Šogad tu iemācīsies justies komfortabli pats ar sevi. Tavā dzīvē notiks pārmaiņas un tu iemācīsies pieņemt jaunos izaicinājumus un cīnīties ar tiem. Tu sapratīsi, ka vari darīt visu, ko gribi, ja esi pārliecināts par savām spējām. Tomēr neaizmirsti uzlādēt no jauna savu enerģiju, atpūšoties vienatnē.

Dvīņi
Šogad tu iemācīsies novērtēt sev svarīgus cilvēkus. Tu koncentrēsies uz attiecību nostiprināšanu un ciešāku sadarbību ar viņiem. Tu arī dalīsies un mēģināsi iedvesmot viņus ar savām zināšanām. Gada beigās tu saņemsi savas darbības augļus un pretmīlestību, uz kuru cerēji.

Vēzis
Šogad tu atmetīsi savu atturību un pieradumu peldēt pa straumi. Tu atvērsies pasaulei un ielaidīsi jaunus cilvēkus savā dzīvē. Šogad notiks zināmas pārmaiņas, un atjaunotā ticība cilvēkiem palīdzēs tev būt labi noskaņotam pret viņiem. Tevi gaida teicama karma, sagatavojies to pieņemt.

Lauva
Šogad tu iemācīsies būt piezemēts un pieticīgs attiecībā uz panākumiem, kurus tu gūsi. Tā vietā, lai dižotos ar savām sekmēm, tu iemācīsies koncentrēties uz savu prasmju noslīpēšanu un radīsi stipru pamatu jaunu virsotņu sasniegšanai. Tu arī sapratīsi, ka vajag vairāk klausīties un izvērtēt situāciju, pirms izdari jebkādus secinājumus.

Jaunava
Šogad tu iemācīsies vājināt kontroli un būt spontānāks. Tu būsi koncentrējies uz saviem mērķiem un visu rūpīgi izplānosi. Šajā gadā tu iziesi ārpus pārbaudītu un izmēģinātu taktiku robežām un atstāsi komforta zonu. Tu sapratīsi, ka viss vērtīgais ietver sevī risku un beidzot būsi gatavs sekot savam sapnim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+