×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
24. aprīlis, 2013
Drukāt

Masaļskis strādā ar pilnu slodzi, taču celis joprojām sāp

masalii5

“Par 100 procentiem neesmu gatavs, taču ir ļoti tuvu tam,” Latvijas hokeja izlases vārtsargs Edgars Masaļskis atzīst, ka viņa iespējas spēlēt pasaules čempionātā arvien palielinās. Līdz pirmajam mūsu mačam Helsinkos pret Krieviju vēl ir 10 dienas.

Tiesa, piesardzīgu dara Edgara atziņa, ka operētais ceļgals joprojām sāp: “Pie specifiskām vārtsargu kustībām, lieliem izklupieniem celis sāp, taču trenējos ar pilnu slodzi un ceru, ka paliks labāk. Nezinu, vai man šobrīd būtu jāpietaupās. Jā, sāp, taču trenējos un domāju, ka būs labi. Katrā ziņā mans optimisms ir pieaudzis.” Edgars domā, ka Helsinkos viņš būs, taču, cik daudz un kā spēlēs – tas ir jautājums, uz kuru sportistam nav atbildes.

Masaļskis nevienā no līdzšinējām sešām pārbaudes spēlēm nav piedalījies, un Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans trešdien pēc treniņa “LA” atzina, ka arī uz pēdējo pārbaudes spēli Francijā neplāno ņemt viņu līdzi. Vārtus tur sargāšot Kristers Gudļevskis. Taču noprotams, ka tas vēl var mainīties, jo pats Edgars gribētu spēlēt Francijā. “Viņi grib mani pataupīt, taču jūtu, ka, ja gribu būt gatavs (pasaules čempionātam), tad man ir jāpbrauc un jāpārbauda savi spēki jau Francijā. Tuvākajās dienās izlemsim, vai es braucu vai palieku mājās un turpinu atlabt,” skaidro 33 gadus vecais vārtsargs, piebilstot, ka viņu uztrauc tieši spēļu prakses trūkums.

Runājot par komandas sniegumu pārbaudes spēlēs, Edgars paslavē puišus par otro maču pret Baltkrieviju (4:1). “Bet es zinu, ka mums netiek likts uzsvars uz pārbaudes spēlēm, un nav tā, ka mums būtu ļoti svarīgi uzvarēt. Galvenais ir saprast maiņas, taktiku. Tie pieci zaudējumi nav nekas traģisks,” spriež Edgars Masaļskis, kurš pēdējās trīs sezonas pavadījis KHL vienībā Hantimansijskas “Jugra”. Uz nākamo sezonu gan viņam līguma nav.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+