Horoskopi un mistika

Medus horoskops. Kā šis saules produkts palīdz katrai zodiaka zīmei? 0

Foto – Shutterstock

Saules produkts

Mūsdienās, kad no visiem civilizācijas “labumiem” pamazām vien esam stipri vien noguruši, arvien biežāk sākam pievērsties dabas dāvātajiem produktiem. Un nenoliedzams līderis to vidū, protams, ir medus.

No astroloģijas viedokļa, medus ir saules produkts, jo to iegūst no ziediem, bet šo jebkura auga daļu daba nodevusi Saules “pārraudzībā”. Medus silda, piesātina ar dzīvības enerģiju, taču uz cilvēkiem tas iedarbojas ļoti atšķirīgi. Daļai medus palīdz izārstēt kakla kaites, daļai – stabilizēt nervu sistēmu, vēl daļai – nostiprināt imunitāti.

Lasi tālāk, lai uzzinātu, kā tas palīdz katrai horoskopa zīmei!

Auns

Auna zīmē dzimušajiem medus palīdz nostiprināt sirds-asinsvadu sistēmu, atbrīvoties no mīlestības un radošās neveiksmes izraisītajiem pārdzīvojumiem, kas ļoti nelabvēlīgi ietekmē psihoemocionālo stāvokli. Medus Aunam dod iedvesmas enerģiju, kas palīdz rast radošus risinājumus jebkurai problēmai. Lietojot medu regulāri, Auni noteikti kļūst daudz optimistiskāki un dzīvespriecīgāki.

Vērsis

Vēršiem medus palīdz uzlabot zarnu trakta, liesas, divpadsmitpirkstu zarnas, acs tīklenes un veģetatīvās nervu sistēmas stāvokli, kā arī uzveikt depresiju, kuras cēlonis ir nesaskaņas ar kolēģiem. Regulāri lietojot medu, Vērša zīmē dzimušie demonstrēs apbrīnojamu izturību un būtiski uzlabos veselību.

Dvīņi

Ļoti vēlams medus ir Dvīņiem. Tas harmonizēs gan viņu emocionālo, gan fizisko stāvokli dažādās negatīvās situācijas – ja radies konflikts ģimenes frontē vai attiecībās ar draugiem un kolēģiem, ja uzmācas nomāktība un depresija. Un vēl medus viņiem itin labi palīdz uzveikt nieru, virsnieru dziedzeru, urīnpūšļa, mugurkaula jostasvietas daļas un sensorās nervu sistēmas kaites.

Vēzis

Ja Vēžiem sākušās problēmas ar dzimumorgāniem vai taisno zarnu u viņi burtiski vai ar ādu jūt, ka organisms ir katastrofāli piesārņots, obligāti jāpamielojas ar medu. Tas ne tikai attīrīs organismu, bet arī atbrīvos dvēseli no pārdzīvojumiem. Medus Vēžus spēj pasargāt ne tikai no skauģu valodām, nelabvēļu manipulācijām, bet pat enerģētiskajiem vampīriem.

Lauva

Lauvām medus palīdz normalizēt asins sastāvu un aknu funkcijas, kā arī uzveikt ieilgušas kaites. Un vēl medus enerģija šās zīmes pārstāvjiem palīdzēs pārvarēt skumjas, kas tik raksturīgas cilvēkiem ar filozofisku domāšanas veidu.

Jaunava

Jaunavām medus ir gandrīz vai panaceja pret visām nelaimēm. Tikai šās zīmes pārstāvjiem “debesu kanceleja” iesaka medus diētu vismaz reizi gadā (visvēlamāk no 22. decembra līdz 21 janvārim). Medus ne tikai nostiprinās imunitāti un nervu sistēmu, tas stiprinās arī garu, padarīs Jaunavas mierīgākas un gudrākas.

Svari

Svaru zīmē dzimušajiem medus palīdzēs nostiprināt asinsvadus, uzveikt psihiska rakstura kaites, novērst problēmas organisma vazomotorajām un centrālajā nervu sistēmā. Nobaudījuši medu, Svari kļūs arī daudz līdzsvarotāki.

Skorpions

Skorpioniem medus ir pirmās zāles pret limfātiskās, endokrīnās un imūnsistēmas kaitēm. Tas palīdzēs atbrīvoties arī no narkotisko vielu un alkohola atkarības, attīrīs organismu pēc ķīmisko medikamentu lietošanas. Un vēl medus ir arī teicams nomierinošs līdzeklis, tāpēc to ieteicams lietot emocionālas spriedzes, slikta garastāvokļa un paaugstinātas uzbudinātības brīžos.

Strēlnieks

Strēlniekiem medus “atbild” par galvu, proti, galvas smadzenēm, galvas un sejas ādu, matiem, acīm. Medus palīdz Strēlniekiem tikt galā ar ausu, deguna, zobu un smaganu kaitēm, kā arī problēmām tai centrālās nervu sistēmas daļā, kas atbildīga par kustībām. Sevišķi ieteicams medus ir galvas un sejas traumas gadījumā. Šā produkta enerģija padarīs Strēlnieku daudz pārliecinātāku par saviem spēkiem un enerģiskāku, droši pasargās no depresijas un apātijas.

Mežāzis

Mežāzim medus palīdz ārstēt kakla slimības, piemēram, tonsilītu, kā arī deguna, barības vada, vairogdziedzera, simpātiskās nervu sistēmas, dzirdes kanāla un balss saišu kaites. Medus enerģija šās zīmes pārstāvjus padarīs mierīgākus un labestīgākus, tā neitralizēs dažādu pārdzīvojumu radīto negatīvo enerģiju.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīriem medus teicami palīdzēs, ārstējot elpošanas orgānu slimības. Tas attīrīs plaušas un bronhus, uzveiks roku locītavu kaites, novērsīs problēmas vielmaiņas un somatiskajā nervu sistēmā. Medus enerģija nomierina nervus un padara ūdensvīru jautrāku, uzņēmīgāku, komunikablāku un vienlaikus neitralizē to negatīvo enerģiju, ko radījušas problēmas attiecības ar tuviniekiem.

Zivis

Ja Zivīm sākušās likstas ar gremošanas sistēmas orgāniem, kādām iedzimtām kaitēm vai parādās krūškurvja, piena dziedzeru, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera slimības, noteikti jāpanašķojas ar medu – tas palīdzēs saglabāt mieru un vēsu prātu jebkurā situācijā. Medus enerģija piesātinās organismu ar pozitīvām emocijām, kas savukārt palīdzēs vieglāk risināt ģimenes problēmas.

burveilv1

LA.lv