Horoskopi un mistika

Mēness Zodiaka zīmēs. Kā tas ietekmē noskaņojumu un veselību? 16

Foto – Fotolia

Kosmskā pulksteņa ciparnīca

Visa mūsu dzīve ir pakļauta laika ritējumam. Mūsdienu cilvēki ir raduši mērīt “zemes” laiku, – to, kuru nosaka Zemes griešanās ap savu asi.
Kosmiskā pulksteņa ciparnīcu veido 12 Zodiaka zīmes, caur kurām bez apstājas riņķo strēles (planētas).

Mums, Zemes ļaudīm, kosmobioloģiskā pulksteņa galvenā strēle ir Mēness.

Zinātne pierādījuši, ka Mēnesim ir ļoti spēcīga gravitācijas ietekme uz visiem Zemes slāņiem: paceļas un nolaižas Zemes garoza (planētas elpa), divreiz diennaktī paceļas un krītas arī viss Pasaules okeāna ūdens līmenis (paisumi un bēgumi), veidojas cikloni un atmosfēras frontes.

Arī biosfērā šī nelielā Zemes pavadoņa ietekmē notiek gigantiskas pārmaiņas.

Protams, ka cilvēks no visiem šiem procesiem nestāv savrup un tāpat ir pakļauts Mēness pulksteņa ritējumam. Kā mūs un mūsu veselību ietekmē Mēness atrašanās tajā vai citā Zodiaka zīmē?

Cilvēks vienmēr jūtas sliktāk, kad Mēness iet cauri viņa Zodiakam. Mēness atrašanos Zodiakā ir ļoti svarīgi ņemt vērā, plānojot ķirurģiskās operācijas.

Mēness Auna zīmē

Emocijas dominē pār saprātu. Lēmumi tiek pieņemti spontāni. Gribas rīkoties. Kā atbilde uz dažādiem šķēršļiem parādās agresija. Pietrūkst izturības un pacietības. Šīs dienas ir veiksmīgas ar industriju, tehniku, metāliem, uguni un armiju saistītām lietām. Toties slēgt dažādus līgumus nav ieteicams.

Nav vēlamas galvas un galvaskausa operācijas.

Mēness Vērša zīmē

Uzturoties šajā zvaigznājā, Mēness sniedz atskurbumu, pastiprina izdevīguma nojausmas, atvieglo komercdarījumus un tirdznieciskas operācijas. Pieaug vēlme izbaudīt dzīves priekus un jūsma par skaisto. Veiksmīgs laiks visam, kas saistīts ar modi un mākslu.

Nevēlamas ir ausu, rīkles, mandeļu un vairogdziedzera operācijas.

Mēness Dvīņu zīmē

Cilvēki kļūst komunikablāki un ir spējīgāki uztvert informāciju. Ideju pārbagātība. Taču to konkrēta realizācija šajā laikā ir apgrūtināta, labāk šīs dienas izmantot zinātniskam darbam, diskusijām, dokumentu un korespondences sagatavošanai un kārtošanai, autoizbraukumiem un pārgājieniem.

Nevēlamas bronhu, plaušu, kā arī roku operācijas.

Mēness Vēža zīmē

Cilvēki kļūst emocionāli ievainojamāki un ātrāk aizvainojami. Svešās lietās šajās dienās labāk degunu nebāzt. Daudz prātīgāk ir tās veltīt mājas darbiem, sadzīves lietām, produktu krājumu gatavošanai. Veiksmīgs laiks sākt virsūdens būvju celtniecību.

Nevēlamas piena dziedzeru, kuņģa, aknu un resnās zarnas operācijas.

Mēness Lauvas zīmē

Pastiprinās cilvēka īpašnieciskie instinkti, aktivizējas lepnuma un neatkarības jūtas. Krasi izpaužas līdera īpašības. Šajās dienās ieteicams gūt jaunus draugus, pirkt apģērbu, kosmētiku un dārglietas, rīkot izsoles, loterijas un saviesīgus vakarus.

Nevēlamas sirds, aortas, mugurkaula un diafragmas operācijas.

Mēness Jaunavas zīmē

Koncentrējas uzmanību un pastiprinās kriticisms. Tas ir laiks, kad svešā acī katrs “salmiņš” pamanāms, bet savā – baļķi grūti saskatīt.

Mēness Jaunavas zīmē palīdz nodarboties ar plānošanu, intelektuālo un fizisko darbu. Šajās dienās ieteicams uzkopt māju, doties uz ķīmisko tīrītavu, pie friziera un kosmetologa. Toties ar kaut ko riskēt nav vērts.

Nevēlamas tievās zarnas, aizkuņģa dziedzera, žults sistēmas operācijas.

Mēness Svaru zīmē

Esot šajā zvaigznājā, Mēness sniedz pasaulei harmoniju un tiekšanos pēc komforta. Šajās dienās sevišķā vērtē ir elegance un komplimenti. Lai gan komerclietās īpaša veiksme nav gaidāma, droši var pirkt mākslas un sadzīves priekšmetus, mēbeles. Vienīgi no asiem priekšmetiem un pirotehnikas ir jāturas tālāk.

Nevēlamas nieru un virsnieru dziedzeru, liesas un urīnpūšļa operācijas.

Mēness Skorpiona zīmē

Šīs dienas izceļas ar apbrīnojamu aktivitāti, un vēlmi visu izlemt tūlīt un tagad, neiedziļinoties apstākļu būtībā. Enerģija plūst pāri malām un savu izeju tā rod sadursmēs un konfliktos. Kaislības virmo arī personiskajās attiecībās. Šajā periodā ieteicams darboties ar automašīnām, mehānismiem vai doties medībās. Toties lietas, kas skar apdrošināšanu vai sociālo nodrošināšanu labāk atlikt uz vēlāku laiku.

Nevēlamas dzimumorgānu un taisnās zarnas operācijas.

Mēness Strēlnieka zīmē

Tiek stimulēta vēlme būt pamanītam un aktīvi līdzdarboties sabiedrības dzīvē un norisēs. Vēstures analīze liecina, ka vairumā gadījumu masu politiskie pasākumi notikuši dienās, kad Mēness gājis cauri Strēlnieka zīmei. Veiksmīgs laiks doties tālākā ceļā, kontaktēties ar ārzemniekiem. Jāizvairās likt pamatus jaunbūvei un kāpt kalnos.

Nevēlamas iegurņa un gurnu operācijas.

Mēness Mežāža zīmē

Šis ir izsvērtu lēmumu un konstruktīva darba laiks. Dienas labvēlīgas ģeoloģiskās pētniecības un lauku darbiem, darījumiem ar zemes īpašumiem un alpīnismam. Toties nodarbošanos ar sabiedriskām lietām labāk atlikt.

Nevēlamas ceļgala locītavas un kaulu operācijas.

Mēness Ūdensvīra zīmē

Saistītie raksti

Nakts spīdekļa ceļš cauri šim zvaigznājam nes nestandarta situācijas un rosina ekstravagantu uzvedību. Labvēlīgs laiks jaunradei, intelektuāliem un draudzīgiem kontaktiem, datortehnikas un orgtehnikas iegādei. Bet no priekšniecības labāk izvairīties un arī šokēt ar kaut ko draugus un paziņas nav ieteicams.

Nevēlamas vēnu varikozes un artēriju operācijas.

Mēness Zivs zīmē

Šis periods cilvēkam rada dvēseles apmulsuma brīžus. Parādās neaizsargātības sajūta, vēlēšanās būt saprastam un saņemt palīdzību. Šajā laikā veiksmīgi īstenojas kultūrprogrammas visās mākslas jomās. Izdevīgs laiks kādam palīdzēt, organizēt un rīkot ūdenstūrisma pasākumus, preču piegādi pa ūdensceļiem, nodarboties ar starpniecību.

LA.lv