Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
19. augusts, 2014
Drukāt

Mežaparkā taps multifunkcionāls sporta laukums

Foto: LETAFoto: LETA

Arhitektu biroja "Arhis" izstrādātā daudzfunkcionāla sporta laukuma projekta skices prezentācija Mežaparkā.

Mežaparkā nākamgad tiks izbūvēts multifunkcionāls sporta laukums – trase ar speciālu segumu, asfaltēts laukums, piemērots treniņiem, ģērbtuve, mantu glabātuve un cita nepieciešamā infrastruktūra, informē Rīgas domē.

Skices sporta laukuma izveidei sagatavojis arhitektu biroja “Arhis” pārstāvji, un ar tām otrdien iepazīstināta Rīgas domes vadība.

“Gribu uzsvērt, ka projekta risinājums paredz, ka  Dziesmu svētku laikā šeit bez problēmām varēs novietot dalībnieku autobusus, kā tas darīts arī līdz šim – plānojot jauno sporta laukumu, šī funkcija būs jāsaglabā,” saka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).

Arhitektu biroja “Arhis” arhitekts Helvijs Savickis klāsta, ka laukumu plānots veidot, lai papildinātu aktīvās atpūtas iespējas un mazinātu negadījumu risku Mežaparka teritorijā.

“Uzskaitot daudzveidīgo sportistu klāstu – skrējējus, skrituļslidotājus, riteņbraucējus, longbordistus, nūjotājus – ir skaidrs secinājums, ka ir grūti organizēt satiksmi starp šiem dalībniekiem un citiem Mežaparka apmeklētājiem. Bet, izzinot sportistu treniņu specifiskas īpašības, ir skaidrs, ka laukums nevar būt orientēts vienam sporta veidam, bet sporta veidu dažādība un pieejamība tikai veicinātu treniņu kvalitatīvākus rezultātus. Tāpēc laukumā ir paredzētas tādas aktivitātes kā skrituļslidošanas trase un treks, savietojami volejbola laukumi, basketbola, futbola laukumi, skimparks, skeitparks,” skaidro Savickis.

Sporta laukuma infrastruktūru plānots papildināt ar sporta inventāra nomas un personīgo mantu atstāšanas punktu, vēlāk – arī ar kafejnīcu.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (16)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+