×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
24. aprīlis, 2012
Drukāt

Mežciema pamatskolas pagalmā atrasts sprādzienbīstams priekšmets; evakuē bērnus

municija2

Šodien Rīgā, Mežciema pamatskolas pagalmā, atrasts sprādzienbīstams priekšmets, aģentūra LETA uzzināja Aizsardzības ministrijā. Bērni no skolas telpām jau ir evakuēti.
Uz notikuma vietu dosies nesprāgušas munīcijas neitralizēšanas speciālisti.

Skolas direktore Silvija Tikmere aģentūrai LETA apliecināja, ka skolā atskanējis trauksmes signāls, pēc kā darbs skolā pārtraukts un visi bērni evakuēti. Patlaban tiek gaidīti sapieri.

Skola atrodas Rīgā, Hipokrāta ielā 29.

Kā aģentūru LETA informēja 3.Zemessardzes novada štāba sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Tamuļone, karavīri, ierodoties notikumu vietā, konstatēja, ka aizdomīgais priekšmets nav sprādzienbīstams, bet ir sarūsējis dzelzs gabals. Šobrīd skolā ir atjaunotas iepriekš paredzētās nodarbības.

Pavasarī, kad nokusis sniegs un aktīvi tiek veikti dažādi zemes apstrādes darbi, bieži tiek atrasti aizdomīgi priekšmeti, tāpēc Nacionālie bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus būt uzmanīgiem un, atrodot šādus priekšmetus, tos neaiztikt. Par tiem jāziņo tuvākajā policijas nodaļā vai pa telefonu 112. Pēc informācijas saņemšanas uz notikuma vietu dosies sapieri, kuri atrastos priekšmetus neitralizēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+