×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
13. novembris, 2014
Drukāt

Miks Dukurs izdos jaunu albumu un dosies tūrē

Foto - LetaFoto - Leta

Novembra beigās tiks izdots mūziķa Mika Dukura EP “Promise”, kam sekos koncertsērija Latvijā. Koncertos klausītājiem būs iespēja pirmajiem dzirdēt 6 jaunas Mika Dukura oriģinālkompozīcijas, kā arī populārākos hitus no līdz šim izdotajiem albumiem. “Promise” ir pirmā relīze jaunajam grupas sastāvam, kas tika nodibināts šī gada sākumā.

Jauno dziesmu pirmatskaņojums un CD izdošanas svētki notiks 27.novembrī “Latvijas 1. Rokkafejnīcā” Rīgā, klausītājiem piedāvājot bezmaksas koncertu un kopīgu ballīti ar grupu. Jau 29. novembrī “Promise” koncertsērijas ietvaros Miks Dukurs uzstāsies Ogrē, klubā “Hauze”, 6. decembrī Tukumā, klubā “Baboon Bar”, bet 19. decembrī Liepājā, klubā “EGO”.

“Šī gada janvāris man bija jauns sākums, jo zem nosaukuma “Miks Dukurs” tika izveidota komanda ar vienotu nākotnes vīziju un mērķiem. “Promise” ir personiskākais stāsts, ko esmu atklājis klausītājiem, šoreiz ne tikai kā dziesmu autors, bet arī producents. EP vienojošā tēma ir draudzība un attiecības, kas nevar pastāvēt bez uzticības solījuma,” saka Miks Dukurs.

Ieraksts tapis kopā ar grupas basistu Ediju Dukuru, ģitāristu Aigaru Mālu un bundzinieku Reini Reķi. Par visu dziesmu miksu atbildīgs Reinis Kārkliņš (Hodila Records), bet albuma dizainu veidojis Jānis Vīksna. Albums “Promise” CD formātā tiks izdots, pateicoties pasaulē vadošā lūpu balzama “Blistex” atbalstam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+