Kokteilis
Stilo

Mode tavā kabatā. Trīs labākās aplikācijas modes cienītājiem 0

Publicitātes foto

Mobilās aplikācijas jau sen ir kļuvušas par uzticamiem un praktiskiem “padomdevējiem” dažādiem dzīves gadījumiem, tajā skaitā, arī modes pasaulē.

Apkopojot vairāku modes un stila ekspertu ieteikumus, izdevies apkopot uz šo brīdi trīs labākās mobilo telefonu aplikācijas, kas patiks visiem tiem, kas nav vienaldzīgi pret modes pasauli. Šīs aplikācijas palīdzēs būt informētiem, iepazīties ar līdzīgi domājošiem un pat pārdomāt savu garderobi, nepieceļoties no dīvāna.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Stylebook

Savietojamība: iOS 8.0

Valoda: angļu

Cena: 3,99 $

Vienkāršs, ērti lietojams garderobes organizators, kas palīdz orientēties modes pasaulē. Šī aplikācija piedāvā vairāk kā 90 funkcijas, kas palīdz pārskatīt visas tavas lietas un pat izvēlēties apģērbu katrai dienai. Lai to izdarītu, tev ir jānofotografē viss tavs apģērbs. Tāpat šī vietne piedāvā piemeklēt arī jaunas lietas, “apmeklējot”  veikalu.

The Hunt – Style & Shopping

Savietojamība: iOS 9.0, Android 4.1

Valoda: angļu

Cena: bezmaksas

Šī aplikācija piedāvā atrast veikalos visu to, kas tev ir iepaticies, piemēram, modes žurnālu lappusēs. Lai to izdarītu, tev ir jāielādē foto lietai, ko tu meklē un uzmanīgie lietotāji tev pateiks priekšā, kur ko tādu vai līdzīgu iespējams iegādāties. Bez tam, tu vari konsultēties ne tikai par apģērbu izvēli un ieteikt garderobi citiem lietotājiem, bet arī lasīt jaunākās ziņas par trendiem, aptaujām, kā arī dažādas intervijas.

Trendstop

Savietojamība: iOS 7.0, Android 4.1

Valoda: angļu

Cena: bezmaksas

Šo aplikāciju radījuši Londonas aģentūras “Trendstop” eksperti, tāpēc tā sniedz iespēju saņemt visjaunākās ziņas par modes tendencēm pasaulē, kā arī padomus no vadošajiem ekspertiem. Bez tam, tu saņemsi arī fotogrāfiju kolekciju un video no aktuālajām modes nedēļām Parīzē, Milānā, Londonā un Ņujorkā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

 

 

LA.lv