FOTO, VIDEO. Cirka zilonis, izmucis no nožogojuma, dodas pastaigā pa pilsētas ielām 5

Automašīnas troksnis izbiedējis cirka ziloni, kamēr dzīvnieks tika mazgāts pirms kārtējās izrādes, vēsta “AP“.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Lasīt citas ziņas

Starpgadījums noticis Montanā, ASV. Izbiedētais dzīvnieks pārbīlī izlauzies no sava iežogojuma un devies prom pa pilsētas ielām, uz kādu brīdi apturot satiksmi.

Pēc neilga laika izmukušais zilonis tika notverts un ievilināts atpakaļ treilerī.

CITI ŠOBRĪD LASA
No cirka nožogojuma izmūk zilonis

Zilonis vārdā Viola ir Jordānas pasaules ceļojošā cirka trupas dalībniece.  Viola pēc savas “bēgšanas” piedalījās vēl divos cirka uzvedumos.

Pēc Būtes pilsētas centra pārvaldnieka Bila Melvina teiktā, Viola tika mazgāta aiz centra tieši pēc pusdienlaika otrdienā, kad viņa tika izbiedēta.

Viņa izlauzās cauri žogam un devās uz četru joslu Harisona avēniju, apturot satiksmi un liekot cilvēkiem izņemt mobilos telefonus, lai fotografētu un filmētu notiekošo.

Olīvija brauca mājās, kad viņas auto priekšā parādījās zilonis. Viena mašīna esot sākusi braukt atpakaļ gaidā, ieraugot ziloni. Arī Olīvija, esot pilnīgā šokā, apturējusi savu auto, kamēr zilonis mierīgi šķērsojis ceļu.

“Es divreiz atskatījos,” stāsta sieviete. “Es domāju, ka man rēgojas!”

Olīvija nofilmēja ziloni līdzīgi, kā daudzi citi aculiecinieki. “Es domāju, ka man neviens neticētu, ja kādam es to stāstītu,” emocijās dalās jaunā sieviete.

Zilonis Viola nogāja nelielu gabaliņu pa ceļu līdz iegriezās kazino un degvielas uzpildes stacijas stāvlaukumā.

Pilsētas degvielas uzpildes stacijas videonovērošanas kameras no vairākiem leņķiem iemūžināja ziloni, kas staigā pa ielu ēkas priekšā un klīda pa autostāvvietu. Pēc tam zilonis devās uz dzīvojamo māju zālienu, kur ieturēja pusdienas ēdot zaļo mauriņa zālienu.

Reklāma
Reklāma

Cirka darbinieki atbrauca ar treileri, kurā atradās vēl viens zilonis. “Viņi nolaida trapu lejā, un viņa uzreiz labprātīgi iegāja atpakaļ, un ar to viss bija beidzies,” par notikušo stāsta Bils Melvins.

“Otrs zilonis izskatījās priecīgs satikt savu izbēgušo kompanjonu.”

No brīža, kad viņa tika izbiedēta, līdz brīdim, kad ziloņu dāma bija atpakaļ treilerī, pagāja aptuveni 10 minūtes.

Savukārt, dzīvnieku aizstāvji asi kritizē šo incidentu, paužot, ka tas apdraudējis gan ziloni, gan sabiedrību. Dzīvnieku aizstāvji uzskata, ka nekas tāds nebūtu noticis, ja ziloņi netiktu izmantoti cirka priekšnesumos.

Tikmēr zilonis Viola un Jordānas cirks turpina uzstāties un pavisam drīz ir gaidāma izrāde štata galvaspilsētā Helēnā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.