×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
9. aprīlis, 2013
Drukāt

Motori sāks rūkt Ķegumā

rsz_moto-kekums2

Nedēļas nogalē Ķegumā pirmo reizi motori rūks pašmāju motokrosa trasēs, kur notiks Baltijas izaicinājuma kausa pirmais posms.

Baltijas kausa fonda darbinieki Ķeguma trasē rāvušies vaiga sviedros, lai vēlajā pavasarī no sniega atbrīvotu ne tikai trasi, bet arī skatītāju un dalībnieku stāvvietas. Cīņa neesot bijusi viegla, tomēr sacensību rīkotājs Salvis Freimanis var apsolīt, ka 13. aprīlī Ķegumā sezonas atklāšanas motokross notiks. Turklāt trase esot sagatavota tā, lai sacensības nepārvērstos par mīcīšanos dubļos. Savukārt sinoptiķi sola, ka nedēļas nogalē pēcpusdienā gaiss iesils virs +10 grādu atzīmes. Sacensības notiks četrās motociklu klasēs – 65 kub.cm, 85 kub.cm, MX2 un Open klasēs. No pašmāju sportistiem klāt nevarēs būt tikai pasaules un Eiropas čempionāta posma Itālijā dalībnieki, toties pietiekumu sarakstos ir ļoti plaša ne tikai kaimiņvalstu, bet arī Somijas sportistu pārstāvniecība. Laika apstākļu dēļ neliela pārbīde no 21. aprīļa uz 1. maiju notikusi Superkausa izcīņas pirmajam posmam Valmierā, bet Latvijas čempionāta starts tiks dots kā plānots – 27. un 28. aprīlī Aizputē.

Vācijas čempionāta posmā ekipāžām Šnaitheimas trasē no pasaules čempionāta vadošās sportistu grupas bija trīs ekipāžas, no kurām divas mūsējās un abas kāpa uz goda pjedestāla. Jānis un Lauris Daideri pirmajā braucienā, kas kāda konkurentu smaga kritiena dēļ tika pārtraukts pēc četriem apļiem, palika trešajā vietā, otrajā braucienā finišu sasniedza otrie. Mārim Rupeikam un Haraldam Kurpniekam apgrieztas vietas – otrie pārtrauktajā braucienā, trešie otrajā braucienā un kopvērtējumā. Tāpat kā pasaules čempionāta pirmajā posmā, uzvarēja Bens Adriansens un Bens van den Bogārts.

Lielbritānijas čempionāta otrajā posmā MX1 klasē Matīss Karro visus trīs braucienos pabeidza trešajā vietā. Par posma uzvarētaju kļuva brits Tomijs Sērle, otrais palika igaunis Tanels Leoks. Karro tā bija otrā sacīkste pēc savainojuma izārstēšanas, arī šoreiz trasē ievērojot piesardzību. Nedēļas nogalē pasaules čempionāta posms Itālijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+