×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
29. maijs, 2015
Drukāt

“Nabaklab” uzsāk festivāla “Laba Daba” biļešu tirdzniecību

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 30. maijā klubā „Nabaklab” tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz šīgada starptautisko mūzikas festivālu „Laba Daba”, to atzīmējot ar tematisku koncertu.

Sākot ar 30. maiju, klubā „Nabaklab” par izdevīgāku cenu būs nopērkamas biļetes uz festivālu „Laba Daba”, tirdzniecībā pieejamas divu dienu un grupas biļetes. Atzīmējot biļešu tirdzniecības uzsākšanu, vakarā gaidāms tematisks pasākums ar vairāku mūzikas apvienību un dīdžeju piedalīšanos. Jāpiemin, ka grupas „S.A.D.” un „Zāle” uzstāsies arī šīgada festivālā.

Pat tie, kas deviņdesmito gadu Latvijas alternatīvo mūziku zina tikai pēc nostāstiem un vecu Ulda Rudaka recenziju nejaušas pārlasīšanas portāla „Diena” arhīvā, ir dzirdējuši par grupu „Skumju akmeņi” – tā laika vienīgo gotiskā roka apvienību. Pēc vairākiem nenoteiktībā un klusībā pavadītiem gadiem, šīs pagrīdes kulta grupas radošais kodols parādīsies jaunā formācijā – apvienībā ar nosaukumu „S.A.D.”, kurā dotas atsauces arī uz iepriekšējo grupas nosaukumu.

Postfolk grupa „Zāle” nesen laidusi klajā savu albumu „Viņa”. Grupas mūzikai raksturīgs daudzslāņains skanējums, kam pamatā ir maiga, atmiņā paliekoša melodija, netradicionāla, tomēr ausij tīkama vokāla harmonija, kas apaudzēta ar neierastu mūzikas instrumentu apvienojumu.

Vakara turpinājumā uz skatuves kāps arī mūzikas apvienība „Mono:tas”, bet par kopējo muzikālo gaisotni visa vakara garumā jaunajā „Nabaklab” bārā „Flora” rūpēsies DJ Ieva.
Vakara vienojošais elements ir fakts, ka visās minētajās mūzikas grupās vokālos pienākumus pilda sievietes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+