Mobilā versija
+2.4°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Nacionālboļševiki ar olām apmētājuši Latvijas konsulātu Sanktpēterburgā

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Naktī uz otrdienu nacionālboļševiki ar olām un dūmu svecēm apmētājuši Latvijas konsulātu Sanktpēterburgā, vēsta portāls “Fontanka.ru”.

Atbildību par uzbrukumu uzņēmusies neofašistiskās Krievijas Nacionālboļševiku partijas (NBP) pēctece – partija “Cita Krievija”, kas tādā veidā esot protestējusi pret savu biedru aizturēšanu Latvijā pēc uzbrukuma Ādažu bāzei.

Uzbrukumu konsulātam veikuši trīs aktīvisti, no kuriem viens aizturēts un otrdien tiks tiesāts par sīko huligānismu, par ko viņam draud līdz 15 dienu administratīvais arests.

Tikmēr Ārlietu ministrijas preses sekretārs Ivars Lasis aģentūrai LETA norādīja, ka ministrija nosoda notikušo huligānisko uzbrukumu Latvijas ģenerālkonsulātam Sanktpēterburgā.

“Aicinām Krievijas varasiestādes nekavējoties veikt šī incidenta izmeklēšanu un arī turpmāk nodrošināt Latvijas diplomātu un ģenerālkonsulāta drošību, kā to nosaka Vīnes konvencijas par diplomātiskajām un konsulārajām attiecībām,” informēja Lasis.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (16)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (16)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+