Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Nacionālboļševiki ar olām apmētājuši Latvijas konsulātu Sanktpēterburgā

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Naktī uz otrdienu nacionālboļševiki ar olām un dūmu svecēm apmētājuši Latvijas konsulātu Sanktpēterburgā, vēsta portāls “Fontanka.ru”.

Atbildību par uzbrukumu uzņēmusies neofašistiskās Krievijas Nacionālboļševiku partijas (NBP) pēctece – partija “Cita Krievija”, kas tādā veidā esot protestējusi pret savu biedru aizturēšanu Latvijā pēc uzbrukuma Ādažu bāzei.

Uzbrukumu konsulātam veikuši trīs aktīvisti, no kuriem viens aizturēts un otrdien tiks tiesāts par sīko huligānismu, par ko viņam draud līdz 15 dienu administratīvais arests.

Tikmēr Ārlietu ministrijas preses sekretārs Ivars Lasis aģentūrai LETA norādīja, ka ministrija nosoda notikušo huligānisko uzbrukumu Latvijas ģenerālkonsulātam Sanktpēterburgā.

“Aicinām Krievijas varasiestādes nekavējoties veikt šī incidenta izmeklēšanu un arī turpmāk nodrošināt Latvijas diplomātu un ģenerālkonsulāta drošību, kā to nosaka Vīnes konvencijas par diplomātiskajām un konsulārajām attiecībām,” informēja Lasis.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+