Mobilā versija
+19.8°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
10. augusts, 2017
Drukāt

Nav atgriezusies mājās: aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri redzējuši šo sievieti

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

8. augustā, ap pulksten 23.00, no savas dzīves vietas Ogrē izgāja 1948.gadā dzimusī Lidija Plauka. Līdz pat šim brīdim sieviete nav atgriezusies, informē Valsts policija (VP).

Pazīmes: Augums ap 171 cm, zaļganas acis, īsi mati – iekrāsoti tumši sarkani un vietām atauguši sirmi, ģērbusies zaļā, strīpainā, līdz ceļiem garā jakā.

Plauka nav paņēmusi līdz savas mantas – naudas maku, autobusa mēnešbiļeti un telefonu. Sieviete nav arī teikusi, ka vēlas kaut kur iet.

VP aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri redzējuši šo sievieti vai kuriem ir jebkāda informācija par iespējamo sievietes atrašanās vietu, nekavējoties ziņojot pa tālruni 110 vai 65002400.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+