×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
27. decembris, 2013
Drukāt

Kur nopirkt neapstrādātas kafijas pupiņas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

“Vai palīdzēsiet noskaidrot, kur var nopirkt zaļās kafijas pupiņas?” 
Lauma Salacgrīvā

Zaļā kafija ir parasta dabīgā kafija, taču par zaļo to sauc tālab, ka pupiņas nav grauzdētas, tāpēc specifiskais ekstrakts satur daudz hlorogēnskābes, ko lielākā daļa parastās kafijas grauzdēšanas laikā zaudē. Zaļās jeb negrauzdētas kafijas pupiņas var uzglabāt gadu sausā un vēsā vietā, un tās nezaudē savu garšu. Kad pupiņas apgrauzdē, to garšas īpašības sāk pamazām zust apmēram pēc 48 stundām. Noskaidrots, ka hlorogēnskābe organismā samazina glikozes uzsūkšanos, aizkavē cukuru pārvēršanos taukos, regulē un kontrolē cukura līmeni asinīs un paātrina deponēto tauku sadegšanu. Šo īpašību aktīvi izmanto notievēšanas uztura bagātinātāju ražotāji. Tiesa, zaļā kafija palēninot arī novecošanu un veicinot organisma attīrīšanos…

Ja jūsu interese par zaļajām, proti, negrauzdētajām kafijas pupiņām ir nopietna, tās pa laikam ir dažādu kafijas veikalu piedāvājumā. Savukārt, ja domājat par uztura bagātinātājiem, kas satur zaļo pupiņu ekstraktu, informāciju palīdzētu noskaidrot vismaz preparāta nosaukums un ražotājs vai izplatītājs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kur lūdzu var nopirkt caur internet veikalu zaļās pupiņas?

    • Zaļās kafijas pupiņas es nopirku Lubānas ielas bāzē, bet kā pareizi sagatavot dzērienu? Nopirku arī zaļās kafijas pupinu kapsulas. Rezultāts- čiks, ne grama nezaudēju svarā. Velti izmesta nauda.

Draugiem Facebook Twitter Google+