Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nebaidies riskēt! Horoskopi 26.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien vairāk dinamiska un enerģiska būs dienas otrā puse. Planētas sola pārrunām, sarunām un tikšanās laikam labvēlīgu atmosfēru, tajā skaitā arī iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem. Lielisks laiks braucieniem, ceļojumiem, pastaigāt, pārlidojumiem, kā arī veselīgam dzīvesveidam un tā uzsākšanai. Jaunas idejas parādīsies tiem cilvēkiem, kas nebaidās uzdrošināties un riskēt!

Auns

Šodien tu būsi pārmērīgi impulsīvs un ar pārmērīgi augstām prasībām pret citiem. Atceries, ka tavas pretenzijas ne vienmēr iedarbosies tā, kā tu to esi iedomājies. Reizēm tās situāciju padarīs tikai sliktāku. Neieciklējies uz savu pozīciju!

Vērsis

Šī diena būs pārsteigumu pilna – iespējama senu attiecību “reanimācija”, kas palīdzēs tev apzināties sevi jaunā savas dzīves līmenī. Šajā periodā tu vari satikt kādu cilvēku, kas kļūs par nozīmīgu partneri tavā dzīvē – draugu un sadarbības partneri. Neesi pārsteigts, ja šis cilvēks var izrādīties kāds tavs sens paziņa vai pat radinieks.

Dvīņi

Iespējama jauna aizraušanās. Tu vari pazaudēt saprātu. Neflirtē! Nekādas vieglprātības tev nepalīdzēs stingri stāvēt ar kājām uz zemes. Tu vari zaudēt to, kas tev ir. Tajā skaitā arī nākotni ar esošo partneri.

Vēzis

Iestājies produktīvs un radošs periods tavā dzīvē, lai gan rezultātus tu vēl kādu brīdi nesaskatīsi. Ir svarīgi koncentrēties vienai lietai un nezaudēt savus sapņus!

Lauva

Šodien jebkurā situācijā tu varēsi paļauties tikai uz sevi, jo palīdzību “no malas” tev nav no kā gaidīt. Ej uz priekšu, pat, ja priekšā ir šķēršļi. Galvenais neapstājies un nesāc žēlot sevi.

Jaunava

Zvaigznes tev sola lielisku dienu – tu vari satikt savu otri pusīti. Tu gan nebūsi pārāk devīgs savu simpātiju izrādīšanā, taču dziļi sirdī tu jutīsi, ka šis cilvēks patiešām tavā dzīvē var kļūt par īpašu. Tām Jaunavām, kam šāds cilvēks jau ir, šodien ļoti gribēsies viņu gan samīļot, gan palutināt viņu – neatsaki ne sev, ne viņam šo prieku!

Svari

Planētas tev palīdzēs izlīgt mieru kādā strīdā, kas jau sen ir ieildzis. Taču atceries, ka salabšana iespējama, ja tu tiksi vaļā no savām emocijām un savas intereses nenostādīsi augstāk par citu cilvēku interesēm.

Skorpions

Ja tev šodien izdosies iemīlēties, tad šī mīlestība būs uz mūžiem. Nebaidies no šīm jūtām un nemeklē iemeslu, kāpēc tev nevajadzētu ar šo cilvēku tikties. Ja tu esi vientuļš, ļoti iespējams, ka tieši šis ir tavs liktenīgais cilvēks.

Strēlnieks

Šī diena ir veiksmīga dažādiem plānošanas un organizēšanas darbiem, darījumiem un līgumu slēgšanai. Tu vari plānot visdrosmīgākos plānus un realizēt vistrakākās ieceres. Ja nu gadījumā apjūc savos sapņos vai sabīsties no neizdošanās, jautā padomu draugiem – viņi tevi nepievils.

Mežāzis

Šodien tu vari uzsākt jaunu projektu, nostiprināt savas pozīcijas darbā un atklāt savus slēptos talantus. Tevi novērtēs un pamanīs.

Ūdensvīrs

Šī diena simbolizē iekšējo harmoniju. Tu spēsi stāvēt pāri dažādām ķibelēm un šķēršļiem, kas tevi šodien var sagaidīt, jo tu zini – tas viss ir pārejoši. Tomēr astrologi tev neiesaka šodien ķerties pie riskantiem projektiem, kā arī būt uzmanīgam darījumos ar naudu.

Zivis

Tevi gaida jauna aizraušanās. Lai kā tu arī necenstos šīs sajūtas dzīt prom, tās nekur nepazudīs. Tava sapņošana un izklaidība norādīs uz to, ka tavs dvēseles stāvoklis izdzīvo pavasari.

LA.lv