×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. maijs, 2012
Drukāt

NEDĒĻAS FILMA: “Vīri melnā 3”

viri_melna_3_7

Tas jau atkal ir noticis – 15 gadus pēc pirmās filmas pirmizrādes “Vīru melnā” franšīzes autori turpina ampelēties, sekojot līdzi aģentu Džeja un Keja piedzīvojumiem.

 

Šoreiz gan lielāks uzsvars ir uz Keju – Tomijs Lī Džons uz ekrāna parādās vien knapi 10 minūtes, bet jaunībā viņu atveido “Oskaram” nominētais Džošs Brolins –, jo, kad mūsdienās Vila Smita varonis apjēdz, ka viņa brīžiem neizturamais varonis ir… miris, viņš dodas uz 60. gadiem, lai šo to pielabotu un arīdzan uzzinātu patiešām pārsteidzošus noslēpumus.

“Vīri melnā” balansē starp trikiem, raitiem dialogiem un cīņu ar tiem, kas pasaulē grib ieviest savu kārtību, un šoreiz lielāku ticamību nodrošina trīsdimensiju tehnoloģijas, bez kurām Barija Zonenfelda jaunākajā veikumā gan varēja iztikt, taču tieši pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, visā godībā uz ekrāna atdzimst 60. gadu krāšņā pasaule – ironija par Endija Vorhola vietu 20. gadsimta kontekstā ir cieņas vērta! – un Maikla Šūlberga varoņa vīzijas. Viņš – tāpat kā oskarotā Emma Tompsone – ir šīs filmas visvairāk nostrādātie tēli, pat karikatūrisko Vilu Smitu atstājot ēnā. “Vīri melnā”, bez šaubām, gāzīs kases abpus Atlantijas okeānam, pilnīgi noteikti atpelnot budžetu – 215 miljonus ASV dolāru – un pieliekot savu roku amerikāniskās popkultūras tīkla paplašināšanā.

Režisors: Barijs Zonenfelds

Lomās: Vils Smits, Tomijs Lī Džons, Džošs Brolins, Emma Tompsone, Maikls Šūlbergs, Žemēns Klements, Alise Īva, Nikola Šerzingere, Rips Torns, Lady Gaga, Džastins Bībers, Tims Bērtons

No 25. maija “Kino Citadele”, “Cinamon” un “Multikino”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+