Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nekas nav garantēts uz mūžu! Horoskops 26.jūnijam0

Dienas noskaņa

Pēc svētkiem dzīve ir atgriezusies savās ierastajās sliedēs. Taču nekas nav tik ierasts, lai to nepadarītu vēl labāku.

Auns

Jānostiprina savas finanšu pozīcijas, kopumā piemērots brīdis darbam ar dokumentiem un lietišķām sarunām. Svarīgi turēties pie profesionālajiem principiem.

Vērsis

Darbi veiksies paši no sevis, taču eiforijā nevajag zaudēt mērķtiecību un piesardzību. Diena var nest ļoti izdevīga darījuma noslēgšanu.

Dvīņi

Pēc svētku atslābuma laiks no vārdiem pāriet pie darbiem. Privātajā dzīvē neesiet pārāk pašapzinīgs, jo nekas nav garantēts uz mūžu.

Vēzis

Visām gaidām lemts piepildīties. Tas sniegs dvēseles mieru un dos iespēju koncentrēties jauniem darbiem.

Lauva

Izvairieties no riskantiem gājieniem, strādājiet ar galvu un mēru. Lai apmierinātu visas savas finansiālās vajadzības, ir laiks sākt meklēt papildus ienākumu avotus.

Jaunava

Var nākties sastapties ar negaidītu pretestību no līdzcilvēkiem. Tieši tāpēc jums ir jācenšas rīkoties pēc iespējas mierīgi un pārdomāti.

Svari

Gan privātajā dzīvē, gan darbā jums jātiek vaļā no pārlieku lielas kautrības un pazemības. Esiet drošs par savām spējām un iespējām, tas atmaksāsies.

Skorpions

Finanšu jomā izredzes padrūmas, taču lai jūs mierina doma, ka privātajā dzīvē būs straujš pavērsiens uz labo pusi.

Strēlnieks

Nav īstais laiks lielu nākotnes plānu kalšanai privātajā dzīvē. Arī biznesā parādīsies nopietna konkurence, tāpēc visas savas vēlmes un plānus labāk paturiet pie sevis.

Mežāzis

Diena var nest atklāsmi, kas būs pamatā ļoti labai biznesa idejai. Pašu un citus priecēs jūsu labā fiziskā forma un izskats.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Visās dzīves situācijās šodien turieties stingri pie saviem principiem. Arī priekšnieka uzstājība nav tā vērta, lai jūs atkāptos no saviem principiem.

Zivis

Būs radošs pacēlums, kas iedvesmos lieliem nākotnes plāniem. Uz šī viļņa atvēliet arī mazliet vairāk laika un uzmanības saviem mīļajiem cilvēkiem.

LA.lv