×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
30. aprīlis, 2014
Drukāt

“Nepilsoņu kongress” tēlo nevainīgas aitiņas (6)

Foto - LETAFoto - LETA

“Nepilsoņu kongress” plāno Rīgas domes aizliegto “kultūras” pasākumu rīkot 30. maijā pie Kongresu nama.

Viens no organizācijas aktīvistiem Valērijs Komarovs vakar žurnālistiem uzsvēra, ka par iepriekš nenotikušā politkoncerta aizliegšanu “Nepilsoņu kongress” šodien vērsīsies tiesā. “Mums šķiet, ka Drošības policija pārspīlēja ar savām darbībām, apgalvojot, ka mēs vēlamies izprovocēt, ka tajā pulcēšoties radikāļi un ka DP nevar kontrolēt notiekošo. Viņiem nav pamata šādiem secinājumiem,” sacīja V. Komarovs. Tas gan neatbilst “Nepilsoņu kongresa” ideologa Aleksandra Gapoņenko internetā paustajiem izteikumiem, kurš to bija pasniedzis kā vietējo krievu “revolūciju”.

Pats Gapoņenko šoreiz apgalvoja, ka pasākuma aizliegšana esot bijis “politisks pasūtījums”, kā arī informēja, ka drīzumā notiks “Nepārstāvēto parlamenta” sesija, kurā spriedīšot par to, lai Latvijā nenotiktu “Doņeckas scenārijs” un visiem būtu mierīga dzīve.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tieši drošības iestāžu neizlēmība un vilcināšanās, visu norakstot uz demokrātijas rēķina ir ļāvusi visādiem gapoņenko un lindermaņiem netraucēti izvērst pretvalstisku darbību. Jo demokrātija ir ne tikai tiesības, bet arī atbildība. Otrkārt, žurnālistiem vienreiz ir jāatbrīvojas no padomju laika stereotipiem un marksistiskā antagonisma principa – visur valsti un valdību PRETNOSTATĪT sabiedrībai: valdība vienmēr ir tā sliktā, bet iedzīvotāji vienmēr tie labie. Gan valdībā gan sabiedrībā ir gan godīgi, gan negodīgi cilvēki un par tiem arī ir jārunā, nevis VISPĀRINOT un kultivējot galējības, ka,lūk, tur augšā visi ir zagļi un pašlabuma meklētāji, bet mēs te apakšā esam tīrie eņģeļi. Tas tikai grauj valsts pamatus un rada labvēlīgu augsni pretvalstiskām darbībām. Bet valsts pārvaldi pamet spējīgākie kadri, jo kurš gan grib, lai par viņu nepārtraukti zākājas un nomelno.

  2. Valstij jāsāk rīkoties Atbildēt

    Tā nepilsoņu būšana reiz taču tomēr būtu jāizbeidz – šādi cilvēki nevar būt mūžīgi. Valsts neatkarība atgūta pirms vairāk nekā 20 gadiem – tik ilgā laikā būtu bijis jāspēj izlemt par savu nostāju. Tagad vienkārši jānosaka termiņš līdz kuram tas jāizdara – pieņemsim viens gads. Tad vai nu nokārto eksāmenus un dokumentus par pilsonību, vai arī kārto termiņuzturēšanās atļauju uz zināmu laiku. Kas to neizdara – vilcienā iekšā un uz matušku prom.

  3. … NORMALAS DEMOKRATISKAS VALSTIS:

    Kas nelegali un pretvalstiski spelejas ar valsts uzmesanu un nodevibu, spelejas ar to konsekvencem visiem SPIEGIEM, AGENTIEM UN NAIDA PVOKATORIEM – VIENALGA KADU ORGANIZACIJU FORMATA TAS NOTIEK : izraidisanu no valsts vai cietumu/naudas sodu … !!!

  4. Pats jēdziens, “Nepilsoņu kongress” jau ir antikonstitucionāls. Latvijas Drošības iestādēm ir jāveido saraksts ar tiem, kuriem ir jāatņem tiesības uzturēties Latvijā un ja vajag, tad jārīko referendums par šo tautu sarīdītāju izraidīšanu no Latvijas.

  5. Vilks spalvu met ,– bet dabu ne ! Kā var ticēt ,,bijušajiem,, ! Viņi jau te palika 5. kolonna !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+