×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. februāris, 2016
Drukāt

Nitišs vairs nepārstāvēs “Olsbergs MSE” komandu

nitiss_ab_142

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs ceturtdien apstiprināja, ka nākamajā sezonā vairs nepārstāvēs “Olsbergs MSE” (OMSE) vienību, tomēr jaunās komandas nosaukumu pagaidām vēl neatklāj.
“Esmu gatavs spert nākamo soli savā sacīkšu braucēja karjerā, tādēļ vēlos pateikties OMSE komandai. Jūs palīdzējāt man ienākt pasaules čempionātā, un mums kopā ir bijuši neskaitāmi lieliski mirkļi, kurus es nekad neaizmirsīšu. It īpaši uzvaru Norvēģijā,” savā sportista “Facebook” kontā raksta Nitišs. “Šos divus gadus biju komandā, kas zina, kā sasniegt labu rezultātu, un smagi strādā, lai to izdarītu. Paldies jums, un tiekamies jau pavisam drīz.”
Plašākus jaunumus par savu nākotni Nitišs sola sniegt drīzumā.
Nitišs iepriekšējās divas sezonas OMSE komandas sastāvā brauca pasaules čempionātā “Supercar” klasē. Ja pirmajā sezonā viņš 12 čempionāta posmos uz goda pjedestāla kāpa desmit reizes, gūstot arī trīs panākumus un kopvērtējumā izcīnot trešo vietu, pērn latvietis sezonu noslēdza tikai septītajā pozīcijā.
Nākamajā sezonā pasaules čempionātā “Supercar” klasē pilnvērtīgi debitēs vēl viens latvietis Jānis Baumanis, kurš pārstāvēs “Austria” vienību.
Šogad pasaules rallijkrosa čempionāta posms pirmoreiz tiks aizvadīts arī Latvijā, sportistiem 1. un 2.oktobrī viesojoties Biķernieku trasē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+