Latvijā
Sabiedrība

NMP: Lielajā salā 3 cilvēki apsaldējuši pēdas un plaukstas0

Foto – Edijs Pālēns/LETA

Vakar mediķi sniedza palīdzību trīs cilvēkiem, kuri guva plaukstu un pēdu apsaldējumus, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Latgalē 51 gadus vecs vīrietis ilgu laiku bija pavadījis āra apstākļos bez cimdiem, kā rezultātā guva abu plaukstu virspusējus apsaldējumus, turklāt uz pirkstiem bija arī redzami nelieli pūslīši.

Zemgalē 40 gadus vecs vīrietis, pārnākot mājās pēc darba mežā, sāka just sāpes vienas kājas pēdā. Mediķi vīrietim konstatēja pirkstu apsaldējumus.

Savukārt Kurzemē 18 gadus vecs vīrietis ielūza ūdenī līdz potītēm. Ierodoties mediķiem, tika konstatēts, ka vīrietis guvis abu pēdu virspusējus apsaldējumus.

Saistītie raksti

Tāpat vakar sezonāla rakstura traumu Vidzemē guva 18 gadus vecs vīrietis, kurš slēpošanas trasē, braucot ar sniega dēli, krita. Jaunais vīrietis guva nopietnas traumas, tostarp galvas traumu, mugurkaula sasitumus, kā arī iegurņa traumu ar aizdomām par lūzumu. Cietušais tika nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1098 izsaukumiem, no tiem 144 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

LA.lv