Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. aprīlis, 2015
Drukāt

No ūdenstilpēm Latvijā svētdien izcelti divi noslīkušie

Foto - LETAFoto - LETA

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki no ūdenstilpēm Latvijā izcēluši divus noslīkušos, aģentūra BNS uzzināja VUGD.

Svētdienas rītā VUGD darbinieki no dīķa Cēsīs, Festivāla ielā, izcēla aptuveni 45 gadus veca vīrieša mirstīgās atliekas. Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD darbinieki saņēmuši plkst.8.48.

Savukārt Ropažu novadā no Mazās Juglas svētdienas vakarā tika izceltas nezināma vecuma vīrieša mirstīgās atliekas. Vīrietis ūdenī bija atradies ilgu laiku, tādēļ viņa vecuma noteikšana bijusi apgrūtināta, norāda VUGD.

Kopumā aizvadītājā diennaktī VUGD reaģējis uz 58 notikumiem, no kuriem 39 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 13 – ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+