×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
26. janvāris, 2016
Drukāt

Nodurtā bēgļu centra darbiniece vēlējusies citiem darīt labu (1)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Bēgļu uzņemšanas centrā Zviedrijas rietumos nodurtās darbinieces radinieki sēro un ir šokā par notikušo, raksta “The Local”.

22 gadus vecajai Aleksandrai Mezerei ar nazi uzbruka 15 gadus vecs bēgļu uzņemšanas centra iemītnieks. Lai gan jaunā sieviete nekavējoties tika nogādāta slimnīcā, tomēr viņa no gūtajām traumām nomira.

Pateicoties citiem centra iemītniekiem, uzbrucēju izdevās notvert.Policija atradusi arī slepkavības ieroci, taču atzīmē, ka pagaidām nav skaidrs slepkavības motīvs.

Sieviete bēgļu uzņemšanas centrā strādājusi tikai pāris mēnešus.

Šokā par notikušo ir jaunās sievietes radinieki: “Tas ir tik briesmīgi. Viņa bija cilvēks, kurš vēlējās darīt labu, kura pati gribēja būt laba,” sacīja nogalinātās sievietes brālēns.

Meitenes māte neslēpj asaras: “Viņa bija ne tikai mana meita, viņa bija mans eņģelis.” Bēdu sagrauztā sieviete un meitenes radinieki notikušajā vaino Zviedrijas politiķus, kuri ļāvuši valstī iebraukt tik lielam skaitam imigrantu.

Nogalinātās sievietes vecāki Zviedrijā ieceļojuši no Libānas, tači viņa pati dzimusi Zviedrijā.

Policija neatklāj uzbrucēja identitāti vai valsti, no kurienes viņš ir ieradies, atklājot tikai to, ka viņš uzturējās patvēruma meklētāju centrā, kurā dzīvo 14 līdz 17 gadus veci nepilngadīgie.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Musulmaņu acīs sieviete ir tikai dzīvnieks un ar to nerēķinās… Tas tiem bēgļu aicinātājiem WELCOME …

Draugiem Facebook Twitter Google+