×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
27. marts, 2014
Drukāt

Jeļena Avotiņa-Jekateriničeva: Normāliem krieviem ir kauns par Kremli
 (45)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Kāda diplomātiskās etiķetes semināra pārtraukumā Vladivostokā 2012. gadā kāds jauns politiķis klients pēkšņi sacīja: “Gribat, es jums divos vārdos izstāstīšu mūsu pilsētas vēsturi? Vladivostokai kā Krievijas teritorijai ir tikai kādi 160 gadi, un vēl mazliet. Jā, te tūkstošiem gadu bija ķīniešu zeme. Tā ir taisnība. Bet vienā dienā 19. gadsimta vidū šurp atbrauca impērijas kara flotes kuģi ar lielu skaitu nabadzīgu un badainu matrožu. Mēs (kā izteicās klients. – J. A. J.) noslepkavojām pie visiem velniem visus vietējos iedzīvotājus un devām pilsētai nosaukumu “Esi saimnieks pār Austrumiem” (aptuveni 80 gadus pirms tam impērija tāpat noslīcināja asinīs, iekaroja un nosauca cita reģiona galvaspilsētu par Vladikaukāzu – “Esi saimnieks pār Kaukāzu”). Ātri uzbūvēja necaursitamu daudzlīmeņu fortu uz Russkajas salas, kur zem zemes līdz mūsdienām ir viss nepieciešamais daudzgadu ielenkuma pārciešanai, tajā skaitā maizes rūpnīca, dzeramā ūdens avoti, hospitālis, dzīvojamās telpas un ieroču noliktavas. No tiem laikiem šeit ir mūsu, krievu, zeme, jo tā gribēja cars.”

“Ē-ē… lūgtum, taču, vai tuvējām Ķīnas un Japānas valstīm nav tādu pašu nepieļaujamu iekarošanas plānu, kā jums liekas? Tur patriotiskais noskaņojums ir tikpat stiprs,” apjukusi pajautāju es.

“Protams, ka ir! Sapņo par to pastāvīgi! Mēs, Tālo Austrumu nocietinājumi, jūtam to uz savas ādas katru gadu un katru dienu. Viņi pastāvīgi sapņo mums kaut ko noķeksēt. Bet visiem šiem skaudējiem pasaules sabiedrība noteikti sados pa pirkstiem, jo mainīt robežas nedrīkst. Arī mūsu agresīvā Krievijas vēsture ir tikai vēsture, jo mēs, krievi, sen jau esam civilizēti cilvēki un vairāk neko neiekarojam. Vai, es pagaidām izsakos nediplomātiski!” runāja mans klients, bet pēc pārtraukuma mēs turpinājām semināru.

Diplomātiskās etiķetes likumi, kuriem ir starptautisks raksturs, ir vienkārši un saprotami. Šī mācību priekšmeta pamati – starp visām 193 Apvienoto Nāciju Organizācijas valstīm nebūs konfliktu un karu, ja katra valsts izpildīs tik vien kā četrus bāzes principus.

1) Cienīt katras valsts suverenitāti (praktiski tas izpaužas cieņā pret svešas valsts karogu, himnu, ģerboni un valsts valodu). Kā visvienkāršāko piemēru atceramies visas sporta sacensības, kurās tiek izpildīta valsts himna un tiek pacelti karogi, vai arī varam atcerēties (kā piemēru pretējam) absurdo valodas referendumu Latvijā 2012. gadā;

2) atzīt visu ANO valstu vienlīdzību neatkarīgi no iedzīvotāju skaita, teritorijas lieluma vai ekonomiskajiem rādītājiem. Atgādinu, ka gigantiskā vienu miljardu trīssimt miljonu lielā Ķīna bez vārda runas atzīst diplomātisko vienlīdzību ar mazītiņo Monako valsti, kur dzīvo tikai 36 tūkstoši divu kvadrātkilometru platībā, kā arī ar visām citām ANO valstīm;

3) neiejaukties citas valsts iekšējās lietās;

4) ievērot citas valsts teritoriālo nedalāmību. Godājami cilvēki/valstis bez uzaicinājuma ciemos ar ieročiem rokās nestaigā un svešas mājas/valstis nepiesavinās.

Apvienoto Nāciju Organizācijas kā vienīgā instrumenta, kam nāktos vienreiz un par visām reizēm izbeigt novārdzinošos, bezjēdzīgos, atbaidošos karus, izveidošanas priekšvakarā bija beidzies Otrais pasaules karš. Mani vecāki ir tā upuri, viņu agrā bērnība pagāja šausminošos apstākļos, evakuējoties no Baltkrievijas un centrālās Krievijas. Taču pēc 75 gadiem viss atkārtojas, vai ne?

Citēju Eiroparlamenta deputātu, profesoru, matemātikas doktoru Kārli Šadurski: “Šodien Kremļa darbības Krimā ir tādas pašas kā Hitlera iesākuma darbības Sudetos (..) Čehoslovākijai nejautāja par Sudetiem, tāpat kā tagad nejautā Ukrainai par Krimu.”

Kur gan šodien ir ANO nolikuma un diplomātijas likumu ievērošana no Kremļa puses, ļaujiet man jautāt padomiskajiem krieviem, tas ir, “zombijem” – Vladimira Vladimiroviča un Kremļa masu mediju piekritējiem? Neviena valsts (izņemot Ziemeļkoreju) neatbalsta Krimas aneksiju.

Padomjvalodīgie un mēs, normālie krievi, – tās ir pretējas sociuma kategorijas. Padomju oponenti ir pārliecināti, ka viņiem vienmēr kāds ir kaut ko “parādā” – valsts jeb citi pasaules cilvēki. Viņi ir pārliecināti par savu mītisko “varenību” un tajā pašā laikā tic jebkurām safabricētām baumām faktu vietā, marinē savu vadoņu līķus, kā arī viegli un dabiski uzskata svešas mantas par savām. Padomjvalodīgie nevēlas izprast, ka tiesības uz pašnoteikšanos ir tikai pamattautām, bet nekādi ne iebraucējiem. Briesmīgi niknojas, ka visas valsti veidojošās suverēno valstu nācijas prasa padomjvalodīgos mācīties viņu dzīvesvietas valstu valodas. Viņi atkārto savu lielmanības un tumsonības scenāriju visur bijušajā PSRS. Savukārt mēs, normālie krievi, protam ievērot visus četrus starptautisko labo manieru principus.

Cik diplomātijas principu ir pārkāpis Putina kungs attiecībā pret suverēno, neatkarīgo, teritoriāli nedalāmo ANO valsti Ukrainu? Visus! Pliķis sejā, ņirgāšanās, sava tuvākā slāvu kaimiņa, brīnišķīgās neatkarīgās Ukrainas un tās tautas pazemošana – lūk, ko šodien ir pastrādājis Kremlis. Padomiskie pretargumenti par “slikto Ameriku”, kura esot “iekarojusi Dienvidslāviju/Irāku/Afganistānu”, ir smieklīgi un glupi – tās visas ir neatkarīgas ANO valstis, kurās ar starptautiskām policijas (pasvītroju!) metodēm tika savaldīti vietējie varas maniaki. Vai tad šīs valstis pašlaik ir ASV štati nr. 52, 53 un 54? Nebūt ne. Savukārt Krima, milzīga svešas valsts Ukrainas teritorija, kur iedzīvotāju skaits ir 2 miljoni un 24 tūkstoši – kas ir salīdzināms ar mūsu pašu mīļoto Latviju – un kuras platība ir 26  081 kvadrātkilometrs, kas ir pat vairāk nekā militāri varenajai un harismātiskajai Izraēlai, pēkšņi vienā mirklī kļuva par jaunu Krievijas jaunās impērijas subjektu. Un Krievija pati, kā pēkšņi izrādījās, ir tikpat noziedzīga un agresīva valsts, kā bija PSRS.

Man ir bail domāt, kādu nesodāmības un agresijas atsperi pašlaik ir iedarbinājis Kremlis attiecībā uz visām pārējām Krievijas Federācijas teritorijām (ne tikai Tālo Austrumu) un kādus asiņainus terorisma aktus var gaidīt katrs Krievijas iedzīvotājs jebkurā pasaules punktā, iekšpus Krievijas tajā skaitā. Mana Dzimtene atkal kļūs par ekonomiskās un kulturālās izolācijas objektu un uz katru krievu pasaulē lūkosies kā uz barbaru un mežoni, kas nezina pat elementāros diplomātiskās etiķetes pamatprincipus. Pat negribas ticēt, ka manas paaudzes normālo Krievijas iedzīvotāju dzīvē valdošā Kremļa režīma dēļ ir gadījies TĀDS kauns.

Pievienot komentāru

Komentāri (45)

 1. Paldies autorei

 2. Jānis Pakalnišķis (@apprentiss) Atbildēt

  Biežāk būtu jādod tribīne saprātīgi domājošiem krievu nācijas pārstāvjiem. Un nebūtu slikti, ja šeit publicēto viedokli izlasītu arī dažādu apstākļu dēļ latviešu valodu neprotošie.

 3. Apbr’inojami,ka v’el ir cilv’eki,kas “‘nav nozomb’eti”‘no “‘sarkan’a m’era”‘propogandas un ir pie skaidra pr’ata. Tikai t’adu ir maz.

 4. Kādā krāsā Tev…?

 5. ** jau pārņēmuši LA komentārus? Vai tad ar ru nepietiek? Kā nav kauna. Labāk būtu ieklausījušies, ko saka raksta autore. Viņai taisnība, bet kremļa nozombētie tikai brēc, ka melns ir balts un balts ir melns. Visi, kuri ir pret, ir fašisti, vienīgi viņi nē. Smieklīgi, cik tālu iespējams nozombēt smadzenes. Ja tikai tas nebūtu tik draudīgi citām tautām.

 6. Gorzhusj svoimi bratjami UUUUURRRRRAAAAA

 7. Interesanti – vai normāliem amerikāņiem arī ir kauns? Abas lielās nācijas izmantoja mazās tautas izmisumu savam labumam. Fuj! Abiem fuj!

  • Jā, man arī kauns par sovjetiem. Mēs cerējām, ka aukstais karš bija beidzies un ka varēsim civilizētā veidā veidot attiecības uz jauniem pamatiem. Fuj!

  • Ieviņ , labāk ieej kaktā un nokaunies , jo tu vēl neesi sapratusi atšķirību starp Launuma impēriju un Brīvās pasaules galveno balstu .

 8. Lai nebutu divaini vajag mazliet zinat Krimas vesturi.

  • Vajag gan zināt, – neviens no lielāko apdzīvoto vietu nosaukumiem nav slāvu izcelsmes. Un tas jau par kaut ko liecina vai ne?

   • Ir Krim’a vietv’ards:””D’zankoj””…es tik nezinu,ko tas noz’im’e-varb’ut lamu v’ards,jo krievi saka ,ka”‘sliktos v’ardus literat’ur’a ieviesu’s ir tat’ari…

 9. Tā kā mazais prezidents ir lielmeistars specdienestu lietās, tad saviem GRU kaujiniekiem liks uzspridzināt krievijas vēstniecību Kijevā ( līdzīgi kā dzīvojamās mājas , kā teātri Maskavā, to skolu Kaukāzā utt.) un tad ar Pleskavas u.c. desantnieku divīzijām ukraiņu galvaspilsētu iekaros ! Atbalstītāju tam pietiks. Tad stāsies Žirinovska plāns par valsts sadalīšanu trijās daļās un rezultātā visiem tiks pa pīrāgam!!! Lai to saprastu – nav vajadzīgs Finks.

 10. Vairāk nekā dīvaini>No Krimas Atbildēt

  Daudz zina par Krimu,pat dzīvo tur,bet paskaidrot,kāpēc Krima nevar būt nevienā citā valstī kā tikai Krievijā,nevar?!

 11. Cienījamā Avotiņas-Jekateriničevas kundze,

  Es izlasīju šo pašu rakstu krievu Delfos, un izsaku līdzjūtību ar to skarbumu, ar kādu jums uzbrūk tur komentāros. Nav tā, ka latviešu Delfi nesistu vienmēr vienos vārtos, bet, manuprāt, krievu e-medijos tā vienbalsība ir vēl lielāka un arī biedējošāka.

  Ceru, ka “normālie krievi” (kas nav īpaši daiļš apzīmējums, bet tiešs) nav kā “normālie krievi” Maskavā un Pēterburgā – tas ir, godīga bet mazskaitlīga un neietekmīga iedzīvotāju daļa.

  Domāju – parunāšu ar ciema veikala pārdevēju/īpašnieku ģimeni par Ukrainas un Krimas lietu. Runā labi latviski, jauki cilvēki.

  To nevar izdarīt! Viss, ko es saku, viņi atbild pilnīgi pretēji un apgriezti. Kā melns un balts. Un ar tādu pārliecību, ka būtu neiespējami iestarpināt savus argumentus bez novešanas un lielu, emocionālu strīdu.

  Ceru tikai, ka būs vairāk cilvēki kā Jūs, kas nāks no krievvalodīgo kultūras un informācijas telpas, un pateiks to pašu. Daži ir – vēl pie Jums var pieskaitīt to aktieru (aizmirsu diemžēl, kā viņu sauc), bet vajag vairāk. Tā kā, ja ziniet kādu, tad lūdzu – mudiniet viņiem izteikties!

  Visu cieņu Jums.

 12. Pec Avotinas kundzes teikta visi Krimas krievi balsojot par atgriesanos Krievija ir nenormali?

  • Krimlina papagaiļi Atbildēt

   Arī šeit sāk parādīties. Viņiem ir kārtīga e-armija ar klabinātājiem izveidota, tas gan.
   Krimas krievi varbūt nobalsoja par pievienošanos Krievijai. Bet Krimas ukraiņi un īt īpaši tatāri – nē. Un pēc iepriekšējo aptauju datiem (pirms pāris gadiem bija pēdējais) MAZĀKUMS Krimas iedzīvotāju vēlējās pievienoties Krievijai.
   Bet zaļie vīriņi un Putintēvs, protams, droši vien pārliecināja pretiniekus ar savu harizmu un smago militāro tehniku.

   • un kir ir tie dati???Gan krimas tatari,gan ukrainji tieshi balsoja par atgrieshanos krievijas teritorija.Ta velme tur ir bijusi visus 60 gadus.Tatariem ukrainju pasparne ta dzive nebija no tam saldakajam,tagad vinjiem ir ceriba.Varu to apgalvot,jo informaciju esmu guvusi no tiem kas tur dzivo,ne no musu tendenciozajiem medijiem.

    • Ilzītei Milzītei Atbildēt

     Guvi informāciju no tur dzīvojošajiem, ja? Krimas tatāri grib pievienoties Krievijai, ja? To, ka visu (VISU!) viņu tautu deportēja pēc Otrā Pasaules kara uz Āziju tā kā laikam piedevuši, ja? To, ka Krimas medžlisa (tautas sapulces) vadītājs teica, ka tatāri boikotēs referendumu, tas arī ne par ko neliecina, vai tā?

     Pastāsti – pati veici padziļinātu kvatitatīvu pētījumu, kur aptaujāji 1200 dažādus cilvēkus? Še tie rezultāti, kurus pirms gada ieguva sena, cienīta, un profesionāla aptauju firma – Gallup.
     ..
     Tikai 23% bija pārliecināti, ka grib kļūt par Krievijas daļu – un tu gribi, lai cilvēki tic, ka tas skaitlis pēkšņi kļuva par 97% tajā nelegālajā referendumā?

    • Tur nobalsoja arī visi ieradušies zaļie vīriņi – īsteni godīgi… bet paldies raksta autorei par inteliģentu un precīzu sava viedokļa atspoguļojumu, jauki lasīt.

  • Viņi nebalsoja par atgriešanos Krievijā. To neviens viņiem nekad nav liedzis. Sēdies vilcienā,kuģi un atgriezies. Viņi balsoja par atdalīšanos no Ukrainas. Tādas tiesības neviens viņiem nav piešķīris.

 13. Avotina kundze loti maz zin par Krimu.Krima nevar but neviena cita valsti ka tikai Krievija.Ja kundze seit dzivotu vina to saprastu.Diemzel ta ir realitate.

  • Tiesības noteikt ,kur kam un ar ko dzīvot Krimā ir vienīgi pamatiedzīvotājiem =krimas tatāriem,kuri tika varmācīgi deportēti 1945.gadā. Jūs tur esat tikai iebraucējs-okupants.

 14. Paldies, Jeļena! Prieks, ka esat izvēlējusies Latviju par savu otro Dzimteni! Ceru, ka Latvijā dzīvo vēl daudzi citi sveštautieši ar līdzīgiem uzskatiem! Tagad ir īstais brīdis parādīt savu lojalitāti neatkarīgai, brīvai Latvijai un maniem tautiešiem – latviešiem par parādīto viesmīlību un uzticēšanos! Jo savādāk rodas šaubas par sveštautiešiem piešķirtās Latvijas pavalstniecības jēgu, vērtību un nozīmi, pārņem vēlēšanās ierosināt pārskatīt pilsonības piešķiršanas kritērijus un pašu procedūru. ( Atmiņā palicis vienas Anglijas latvietes, Otrā pasaules kara bēgles stāsts par viņai piešķirtās Anglijas pilsonības procedūru, kas ietvēra divu Anglijas pilsoņu galvojumus, ka šī kundze ir lojāla Anglijai un angļiem kā pamatnācijai.) Jūsu skatījums (nevis Ušakova jaunkunga) vieš cerību, ka kopā spēsim sakārtot savu valsti, kurā valdīs sapratne un cieņa pret pamatnāciju t.i. latviešiem, to nebūt ne viendabīgo vēsturi un demokrātijas pamatvērtību ievērošana.

 15. Paldies Jeļenai par patiesību un par drosmi izreikt savu viedokli , kurš atšļkiras no lielākās daļas “homo sovieticus” kroplainajiem uzskatiem . Tiešām žēl , ka klusē tā krievu inteliģences grupa , kura nepiekrīt P*utina un viņa kliķes fašistiskajām izdarībām . Mans lūgums šiem cilvēkiem – apvienojieties biedrībās , publicējiet savas domas par notiekošo Krievijā , par Kremļa nozombētajiem krieviski runājošiem Latvijas iedzīvotājiem , kuri nespēj saprast , kā uzvesties valstī , kurā viņi atraduši patvērumu un kurā viņi nav pamatiedzīvotāji . To ļoti labi pateica V.Pozners savā nesenajā vieslekcijā Rīgā . Uz sadarbību !

  • Ar Latviju sirdī! Atbildēt

   Lielākā daļa padomjvalodīgo krievu šeit nav atraduši patvērumu, bet tieši tā kā šinī rakstā rakstīts bija par Kaukāzu un Ķīnas teritoriju, izbadējušies un slinkie padomju virsniegi saveda savas ģimenes, iztrieca no mājām tur dzīvojošos vietējos Latvijas iedzīvotājus, citus nogalināja, citus aizsūtīja Sibīrijā un iemitināja tur savējos, ar kuriem mēs drīz jau kā simts gadus auklējamies, pacietīgi lavierējam un ievērojam viņu izkliegtās TIESĪBAS. Lai gan vienīgās tiesības šodien, ŠIEM Latvijas krieviem, ir lūgties piedošanu par savu senču pastrādāto šeit, cienīt šīs valsts valodu un būt pateicīgiem, ka neesam viņus izmetuši ar tādiem pašiem līdzekļiem kā viņi mūsējos. Bet DIEMŽĒL, tieši šo krievu pēcteči ir audzināti padomju garā ar naidu, kas viņiem jau ielikts šūpulī, pret citiem nekrieviem! Un tik unikālu gadījumu (lasi – krievu), kā šī autore, visā krievu jūrā ir tikai saujiņa. Pretējā gadījumā, saprātīgi domājošie krievi jau būtu apvienojušies un apstādinājuši šos alkatīgos un pār līķiem ejošos Kremļiniekus un viņu kājslauķus!

 16. Paldies Autorei. Katrs vārds kā zelta grauds.

 17. arī laikam mūsu sovjetiem nav autoritāte,jo viņš izteica līdzīgas domas-gan par braukšanu mājās,ja Latvijā ir tik slikti un nepatīk,gan par vietējo valodu,runāja arī par kolonistiem un okupantiem un viņu dzīves kredo okupētajās teritorijās.Arī to teica,ka krievi nekādā veidā nevar būt ne Latvijas,ne Amerikas pamatiedzīvitāji,jo viņi ir tikai un vienigi Krievijas pamatiedzīvotāji. Bet tiem,kuri te skaitās(Zatleraprāt)labākie krievi pasaulē ,jau atzīst par autoritātēm vienīgi Ušakovu un viņa garīgo tēvu.

 18. Vēl tikai trūka, lai es šitās sievietes viedokli ņemtu par pilnu! Palasiet, ko par viņu raksta Kompromat.lv! “Diplomātiskās etiķetes” speciāliste…

 19. Самое замечательное,что за 23 года среди русских нашлось всего несколько вот таких иудин.А вот сколько за 23 года в Советской Латвии латышей вступили в КПСС ???

  • Kā jums, padomju beztautības šarikoviem, negribās dzirdēt taisnību par sevi un kā jūs cenšaties tēlot krievus un “piesmērēties” krieviem! Nožēlojamie un nicināmie Homo Sovieticus lumpeņproletārieši!

 20. Ir vēl krievu cilvēki, (gribas ticēt, ka daudzi), kurus nav “”sačakarējis”” impēriskais stulbums ar teroristu Putinu priekšgalā. Paldies viiem!

 21. Padomiskie pretargumenti par “slikto Ameriku”, kura esot “iekarojusi Dienvidslāviju/Irāku/Afganistānu”, ir smieklīgi un glupi – tās visas ir neatkarīgas ANO valstis, kurās ar starptautiskām policijas (pasvītroju!) metodēm tika savaldīti vietējie varas maniaki.

  3) neiejaukties citas valsts iekšējās lietās;
  Policija ar radioaktīviem (urāna lodes visā Irākā) un ķīmiskiem (baltais fosfors Falūdžā) ieročiem? Tad jau “pieklājīgie klusējošie cilvēki” Krimā ir auklīšu serviss!

  Vai tad šīs valstis pašlaik ir ASV štati nr. 52, 53 un 54? Nebūt ne.

  Kuras valsts nauda ir OBLIGĀTS priekšnoteikums savas naudas drukāšanai? Irāka un Lībija krita tikai tādēļ, ka mēģināja izstāties no ASV, tfu, privātā FRS pakļautības.

  Jeļena, nevajag pārcensties. Saško Belijs arī ļoti centās, bet paši “eiropeizētāji” notīrīja, lai bildi nebojā…

 22. Nu re , komentāros pamodās pado(u)mjvalodīgie!

 23. Nebrīnamies,jo jums jau vispār neviena cita viedoklis neko nenozīmē,tikai savējais-vienīgais pareizais:komfortabla dzīve svešās mājās,nicinājums pret mājas saimniekiem,sava dzīvesveida un valodas uzspiešana citām tautām(pie tam ne savā zemē) un mūžigā agresija pret kaimiņiem.Un vēl vēlme,lai par visu šito kāds jūs ļoti mīlētu un priecātos par jūsu klātbūtni.Ja kāds nav ar mieru,tas ir fašists,nacists un vēl nezin kas.Tā kā pārsteigt ar kaut ko mūs nav iespējams,jo neko citu no jums mēs arī negaidām.

  • Mēs arī nebrīnāmies, kā jums mūsu viedoklis neko nenozīmē. Mēs arī neko citu no jums negaidām. Jūs domājiet, kā jūs esat šeit saimnieki, cik jūs ir naivi …..

 24. Можете восторгаться этой **сколько хотите, но никакого морального авторитета у данного «эксперда» у нас нет! Как и у прочих «Иудиных». Мнение данной особы для нас ничего не значит!

  • par jekateriničevu, kā arī novodvorsku-aļbacu-rinsku, neviens tik pamatīgi nevar diskreditēt liberālo kustību Krievijā. man pat ir aizdomas, ka šī damīte saņem kādu naudiņu no FSB.

 25. Paldies! Jautājums tikai ,kāpēc tik maz vai pareizāk nemaz ,nedzirdam šādus normālu krievu viedokļus,bet ļaujam bļaustīties mežoņiem ar galvaspilsētas mēri priekšgalā?

 26. Jūsu viedoklis ir kā spirgta gaisa malks sasmakušā telpā,taču -tas arī ir vienīgais.Mūsu valstī ,kuru tikko mūsu valdošie kārtējo reizi izsludināja par mūsu kopējām mājām,diemžēl ,Jūs esat vienīgā kopējo māju iemītniece , kurai ir šāds viedoklis.No pārējiem mūsu kopīgo māju iemītniekiem ik dienas redzam tikai laimē starojošas sejas,atbalstot notikumus Krimā,un draudus atkārtot to pašu “mūsu kopīgajās mājās”,ja latvieši uzmāksies ar savu valodu un turpinās “apspiest”nabaga krievvalodīgos,kuriem-vinuprāt Latvija ir “naša zemļa”. Vai tiešam Jūs esat vienīgā “normālā krieviete” Latvijā.Vairāk nevienu te nedzird.

 27. “А Васька слушает да ест” /I.Krilovs/

Draugiem Facebook Twitter Google+