×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
22. oktobris, 2013
Drukāt

NT sākas biļešu iepriekšpārdošana decembrim

Publicitātes fotoPublicitātes foto

24. oktobrī Latvijas Nacionālais teātris sāk biļešu iepriekšpārdošanu decembra mēnesim. Lielāko decembra repertuāra daļu veidos izrāde ģimenei „Sudraba slidas” un „Gadumijas koncerts – ielūdz Nacionālā teātra aktieri”. Būs skatāma arī Valtera Sīļa jaunā izrāde „Divu kungu kalps. Anno 1963”, kurai pirmizrāde būs 28. novembrī. Plašs repertuāra izrāžu piedāvājums ir OKartes Jaunajā zālē un Aktieru zālē.

Koncertā būs svinīga gadumijas atmosfēra kopā ar kori „Sonore” un dziesmām, kas paceļ sirdis pret debesīm. Dzeja un Nacionālā teātra zelta putekļi kopā ar Astrīdu Kairišu, Uldi Dumpi un Ģirtu Jakovļevu. 2. daļā mutuļojošs karnevāls, kurā labi atpazīstami tēli no Nacionālā teātra izrādēm mainīsies lomām un atgādinās Jums par gadu mijas brīnumiem. Tas viss ir iespējams tikai teātrī. Režisors Edmunds Freibergs, Aigara Ozoliņa scenogrāfija.

Ļoti populārā izrāde „Sudraba slidas”, kas veidota pēc tāda paša nosaukuma Mērijas Meipsas–Dodžas stāsta motīviem, tiks spēlēta jau 3. sezonu – teātra repertuārā tā tiek iekļauta decembrī un janvārī. „Sudraba slidas” ir izrāde vecākiem, kas vēlas saviem bērniem uzdāvināt ticību brīnumam un pārliecību, ka laba sirds ļauj pārvarēt visus šķēršļus par spīti tam, cik daudz naudas tev makā. Un, protams, bērniem.

I zrādes režisors Edmunds Freibergs, mūzikas autors Raimonds Pauls, scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis. Lomās: Ainārs Ančevskis, Sanita Pušpure, Dace Bonāte, Ilze Rudolfa, Marija Bērziņa, Ivars Puga, Voldemārs Šoriņš, Egils Melbārdis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+