Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
2. jūlijs, 2015
Drukāt

Ņūdžersijas gubernators kandidē uz prezidenta amatu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ņūdžersijas gubernators Kriss Kristijs (attēlā) paziņojis par kandidēšanu uz ASV prezidenta amatu no Republikāņu partijas, paziņojot, ka viņa stils teikt patiesību par problēmām ir tas, kas Amerikai ir vajadzīgs.

“Kad es stāvu jūsu priekšā, es saku, ko domāju, un tieši tas šobrīd Amerikai ir vajadzīgs,” paziņoja Kristijs. Viņš ir jurists, bijušais federālais prokurors un ieguvis reputāciju ar savu atklāto valodu, taču arī spēju vienoties ar demokrātiem, kuriem ir vairākums štata likumdošanas sapulcē. Viņš uzsvēris savus ekonomiskos sasniegumus Ņūdžersijā, kas viņa sešu gadu valdīšanas laikā spējusi panākt līdzsvarotu budžetu bez nodokļu palielināšanas. Kristijs arī kritizēja ASV prezidentu Baraku Obamu par ASV pašreizējo “vājo un bezpalīdzīgo” ārpolitiku. Kristijs ir četrpadsmitais republikānis, kas izvirzījis savu kandidatūru uz prezidenta amatu.

Pievienot komentāru

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenisFrancijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+