Uncategorized

Olimpiskie mirkļi: Zvirgzdiņam otrā uzvara ar krievietēm 0

Foto – AFP/LETA

Ainara Zvirgzdiņa konsultētā Krievijas sieviešu basketbola izlase izcīnījusi otro uzvaru, šoreiz ar 69:59 (31:26) pārspējot Brazīlijas valstsvienību.

# Tenisa turnīrā otro kārtu pārvarēja abi galvenie favorīti. Vīru turnīrā šveicietis Rodžers Federers ar 6:2, 6:2 pārspēja Žuljēnu Beneto no Francijas; dāmām Serēna Viljamsa ar 6:2, 6:3 uzvarēja Urzulu Radvansku no Polijas.

# Šveiciešu riteņbraucējs Fabjēns Kančelara trešdien aizstāvēs olimpiskā čempiona nosaukumu individuālajā braucienā šosejā, lai gan sestdien piedzīvoja kritienu grupas brauciena laikā un finišu sasniedza ar pamatīgām sāpju grimasēm sejā.

# Brazīliešu džudists Felipe Kitadai, kurš netīšām salauzis savu izcīnīto bronzas medaļu, kad ar to bija devies dušā, vēlas, lai Starptautiskā olimpiskā komiteja (IOC) viņam izsniegtu jaunu. Kitadai nēsāja godalgu visur sev līdzi. Viņš nolēma ar to doties arī dušā, taču netīšām to nometis zemē, ziņo BNS.

# Šveices vīriešu futbola izlases spēlētājs Mihels Morganella rasistisku tvītu dēļ pirmdien tika izslēgts no Londonas olimpiskajām spēlēm. Savos tvītos Morganella veltīja rasistiskus izteicienus Dienvidkorejas futbolistiem, turklāt to izdarīja pēc Šveices izlases zaudējuma Dienvidkorejai ar rezultātu 1:2. “Morganella apvainoja un pazemoja ne tikai Dienvidkorejas komandu, bet arī šīs valsts nāciju,” izteicās Šveices olimpiskās delegācijas vadītājs Žans Žili. Morganella jau ir atvainojies par saviem izteicieniem Dienvidkorejas futbolistu virzienā, tomēr tas nepalīdzēja viņam saglabāt vietu Šveices delegācijā. Morganella kļuva par otro sportistu, kurš rasistisku tvītu dēļ izslēgts no Londonas olimpiskajām spēlēm. Vēl pirms Olimpiādes sākuma no Grieķijas delegācijas tika izslēgta trīssoļlēcēja Vula Papakristu, vēsta LETA.

# Lielbritānijas policija apcietinājusi 29 personas par biļešu spekulāciju kopš Londonas olimpisko spēļu sākuma, pirmdien pavēstīja Skotlendjards. 11 no 29 aizturētājām personām, tostarp kāds 57 gadus vecs vācu vīrietis un 30 gadus veca sieviete no Slovākijas, apsūdzētas noziedzīgā nodarījumā. Vācietim Volfgangam Mencelam un slovākietei Marijai Bukranovai tagad būs jāstājas tiesas priekšā. Ar veiktajiem arestiem Londonas Olimpiādes organizatori centās kliedēt bažas par lielo brīvo sēdvietu skaitu atsevišķu olimpisko spēļu sporta veidu sacensībās, tirdzniecībā nododot vēl vairākus tūkstošus biļešu, ziņo LETA.

# Dāmu volejbola turnīrā pirmdien pretējās tīkla pusēs tikās divas turnīra favorītes ASV un Brazīlijas izlases. Ar 3:1 (25:18, 25:17, 22:25, 25:21) pārākas bija amerikānietes.

# Pēc 31 izspēlēta medaļu komplekta līdere ir Ķīna, kuras kontā ir 14 (8 zelta, 4 sudraba, 2 bronzas medaļas). Tālāk ar 13 (3-5-5) medalām seko ASV, ar 8 (2-4-2) – Itālija. Pie zelta medaļām tikuši 15 valstu pārstāvji.

# Dāmu basketbola turnīrā ar fantastisku metienu no savas laukuma puses Austrālijas izlases spēlētāja Belinda Snella panāca neizšķirtu un pagarinājumu spēlē pret Franciju, tomēr papildlaikā austrālietes zaudēja ar 70:74.

LA.lv