Mobilā versija
+1.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
22. augusts, 2016
Drukāt

Operu pērn apmeklējuši 164 tūkstoši, par biļetēm samaksā 2,7 miljonus

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Nacionālo operu un baletu (LNOB) pērn apmeklējuši 164 tūkstoši cilvēki un tas ļāvis ar biļešu cenām ieņemt 2,69 miljonus eiro, liecina Ministru kabinetam (MK) iesniegtā Kultūras ministrijas informācija.

Kopumā LNOB pērn aizvadītas 233 izrādes vai koncerti, kurus apmeklējuši 164 437 cilvēki. Apmeklējums ir par 4400 cilvēkiem vairāk nekā bijis plānots.

Tas arī ļāvis operai un baletam pagājušajā gadā pāsniegt plānoto biļešu ietirgojuma apjomu, nopelnot 2,69 miljonus eiro, kas ir par 394 tūkstošiem eiro vairāk nekā bija paredzēts.

LNOB pērn iestudēti septiņi jauniestudējumi un aizvadītas deviņas izrādes vai koncerti Latvijā ārpus Operas ēkas, kā arī deviņas izrādes ārpus Latvijas.

No valsts budžeta dotācijā LNOB saņēmusi 7,60 miljonus eiro. Vidējais apgrozījums uz vienu nodarbināto Operai un baletam bijis 5921 eiro.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+