Latvijā
Rīga

23. un 24. septembrī Rīgā notiks foto orientēšanās spēle “Atklāj Eiropu Rīgā!” 16

Foto – Rebeka Žeire/LETA

Atzīmējot 2003. gada septembrī notikušo pilsoņu referendumu par Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā, ES mājā 23. septembrī notiks tradicionālā Atvērto durvju diena, aicinot ikvienu interesentu uz interaktīviem pasākumiem par Eiropas Savienību.

Orientēšanās spēlē “Atklāj Eiropu Rīgā!” būs jāatrod un jānofotografē ar ES dalībvalstīm saistītas vietas Rīgas centrā. Spēlē var piedalīties individuāli vai pa pāriem.

23. septembrī no plkst. 9 spēles uzdevumu lapas varēs lejuplādēt un izdrukāt no www.esmaja.lv mājaslapas vai saņemt drukātā veidā ES mājā. Līdz 24. septembra plkst. 14 bez laika kontroles kontrolpunktos un precīzas laika fiksēšanas finišā būs jāatrod un jāfiksē tālrunī, planšetdatorā vai digitālajā fotoaparātā uzņemtās fotogrāfijas. Kad uzdevums veikts, jāierodas Eiropas Savienības mājā un jāatrāda uzņemtās fotogrāfijas. Pašbildē jābūt redzamam kontrolpunktam un pašam spēles dalībniekam. Tie, kas sasniegs visus kontrolpunktus un izpildīs erudīcijas uzdevumus, uzreiz pēc finiša Eiropas Savienības mājā saņems veicināšanas balvas. Starp spēles dalībniekiem, kas būs ieguvuši lielāko punktu skaitu, tiks izlozēti pieci dāvanu komplekti. Vairāk informācijas: www.esmaja.lv

LA.lv