×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
6. augusts, 2014
Drukāt

Oskars Deigelis jauno dziesmu rada kopīgi ar kaimiņu

Foto - LetaFoto - Leta

Šonedēļ radiostacijās un mūzikas klubos sācis skanēt jaunākais producenta DJ Dween un dziedātāja Oskara Deigeļa kopdarbs “Man tevis nepietiek”.

Oskars Deigelis: – “Mēs vairākus mēnešus ar Dween (Kaspars Dvinskis) bijām reāli kaimiņi. Lai gan pirmo reizi iepazināmies “Muzikālās bankas 2011″ noslēguma pasākumā un jau tad sākām apspriest kopīgu sadarbību, tā beidzot realizējās tikai tagad. Strādāt ar Dween ir ļoti viegli, jo viņš ļauj dziedātājam justies brīvi un strādā ļoti atvērti un nesamāksloti. Tā nu mēs, divi kaimiņi, kopā izveidojām šo dziesmu.”

Dween:- “Es šo dziesmu sākotnēji biju ieplānojis kā instrumentālu kompozīciju, bet ideja par tekstu radās Oskaram, uzreiz pēc pirmās noklausīšanās. Jau nākamajā dienā Oskars iedziedāju pirmo demo un varējām sākt darbu pie dziesmas producēšanas. Oskara teksta vēstījums ir vecais, labais mīlas trijstūris un viss no tā izrietošais. Dziesmas teksta video mums palīdzēja izveidot Edgars Drusts, bet Oskaram jau ir ideja par īstu video. Ceru, ka kaimiņš to arī realizēs.”.

Drīzumā paredzēti arī vairāki dziesmas remiksi un pagarinātā versija.

Singla Mp3 pieejams lejupielādes portālā Doremi.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+