×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. jūlijs, 2014
Drukāt

Pahars: Vācijas futbolisti visu darīja ar fenomenālu precizitāti

foto: LETAfoto: LETA

“Vācija visa turnīra laikā bija vissabalansētākā komanda, kas rādīja arī skatāmu futbolu. Pelnīta uzvara,” Pasaules kausa iznākumu sarunā ar “LA” komentēja Latvijas futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars.

Vācija papildlaikā ar 1:0 uzvarēja Argentīnu, ceturto reizi kļūstot par pasaules čempioni.

“Fināls gan vienmēr ir neprognozējams, nervoza spēle, kurā arī Argentīnai bija iespējas,” piebilda Pahars. “Es gan jutu, ka vācieši beigās iesitīs, un tā arī notika. It kā neloģisks gols, tomēr piespieda pretiniekus kļūdīties. Vācieši arī papildlaikā bez problēmām ātri pārgāja laukuma vidu, bet argentīniešiem tas bija pagrūti, viņus labi nosedza un izpaudās arī nogurums. Dzelžaina disciplīna, lieliska bumbas kontrole – tas ir Vācijas rokraksts. Izsmalcinātus taktiskus gājienus vai pārkārtojumus spēles gaitā es nesaskatīju, bet tas, ko viņi darīja, bija ļoti precīzi, fenomenāli.

Vai no Vācijas var gaidīt tādu dominanci kā Spānija demonstrēja iepriekšējos gados?

Grūti spriest. Nedomāju, ka būs tik totāla dominance kā Spānijai. Vācijai ir vairāki spēlētāji gados, turklāt pārējās komandas nav tik tālu aiz muguras. Starp spāņiem un pārējiem vienu laiku bija bezdibenis. Gan Nīderlande, gan Francija man patika. Eiropā ir valstis, kas vāciešiem var sastādīt nopietnu konkurenci.

Mesi pelnīti saņēma labākā spēlētāja balvu?

Ja reiz par viņu nobalsoja – droši vien jā. Ja nebūtu Mesi, Argentīnas uzbrukums būtu daudz vājāks. Pēdējās spēlēs neredzēju tur neko ārkārtēju, diezgan pragmatiska spēle, bet vienīgais, kas varēja kaut ko izveidot, bija Mesi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+