×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Par jauno Finanšu ministrijas valsts sekretāri kļūst Baiba Bāne

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 17. jūnijā, Ministru kabinets (MK) par nākamo Finanšu ministrijas (FM) valsts sekretāri apstiprināja līdzšinējo ministrijas valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos Baibu Bāni. Valsts sekretāres pienākums viņa sāks pildīt ar šā gada 25. jūniju.

“Baiba Bāne ir profesionāla un zinoša finanšu jomas eksperte ar stratēģisko redzējumu, kura jau vairākus gadus ministrijā vada budžeta sektoru. Šajos gados, strādājot valsts pārvaldē, viņa sevi ir pierādījusi kā augsti kompetentu un atbildīgu amatpersonu, tāpēc viņas plašā darba pieredze un profesionālās zināšanas būs nozīmīgs ieguldījums sekmīgam turpmākam darbam ministrijā,” pārliecināts finanšu ministrs Andris Vilks.

FM amatpersonas pienākumus Bāne pilda kopš 2009. gada, strādājot par ministrijas valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos. Iepriekš viņa ieņēmusi vadošus amatus Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā un Zemkopības ministrijā.

Bāne Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē ieguvusi profesionālo maģistra grādu ekonomikā un maģistra grādu sabiedrības vadībā. Tāpat viņa profesionālās zināšanas publisko finanšu vadības jautājumos papildinājusi ASV Djūka universitātē.

Līdzšinējā FM valsts sekretāre Sanita Bajāre ar šā gada 1. jūliju kļūs par Pasaules Bankas direktoru valdes direktora vietnieci.

FM valsts sekretāra amata pamatpienākumi ir vadīt ministrijas administratīvo darbu, izstrādāt ministrijas stratēģiju un organizēt tās funkciju izpildi, lai nodrošinātu politisko lēmumu īstenošanu saskaņā ar valdības nostādnēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+