×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
6. marts, 2015
Drukāt

Par vagona apķēpāšanu piespriež trīs sitienus ar nūju (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

This combo shows file photos taken on November 22, 2014 of German nationals Andreas Von Knorre (L) and Elton Hinz (R) as they arrive in separate cars to the state court in Singapore. A Singapore court on March 5, 2015 sentenced two young German men, Andreas Von Knorre, 22, and Elton Hinz, 21, to nine months in prison and three strokes of the cane for spray-painting a metro train in the city-state last year.

Tiesa Singapūrā piespriedusi diviem Vācijas pilsoņiem deviņu mēnešu cietumsodu un trīs sitienus ar nūju par metro vilciena vagona apķēpāšanu ar aerosola krāsu. 22 gadus vecais Andreass fon Knorre un 21 gadu vecais Eltons Hincs tika notiesāti par vandalismu un ielaušanos svešā teritorijā, ko viņi bija izdarījuši pērn novembrī.

Abi pirms soda piespriešanas lūdza tiesu būt žēlsirdīgai un nosauca savu rīcību par “muļķīgu kļūdu”. Četri mēneši cietumā tika piespriesti par ielaušanos piepilsētas metro vilcienu depo, bet pieci mēneši un trīs sitieni ar nūju – par vagona apsmidzināšanu ar krāsu. Abi jaunieši pēc šā incidenta aizbēga no Singapūras, bet ceļā uz Austrāliju tika notverti Malaizijā un izdoti Singapūrai. Singapūra ir pazīstama ar stingru nostāju pret noziedzību. 2010. gadā Šveices pilsonim Oliveram Frikeram Singapūrā piesprieda septiņu mēnešu cietumsodu un trīs sitienus ar nūju par depo esoša vilciena apsmidzināšanu ar krāsu. Sitieni ar nūju ir sods, kas Singapūrā saglabājies no britu koloniālās kundzības laika.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pozitīva ziņa:).Mūsējos lopus gluži tāpat vajadzētu.

Draugiem Facebook Twitter Google+