×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2015
Drukāt

Par vērienīgu krāpšanos ar kredītkartēm aiztur rumāņus un vietējos

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policija (VP) aizturējusi Rumānijas un Latvijas iedzīvotājus, kuri ar viltotām maksājumu kartēm iegādājušies dārgas preces aptuveni 21 000 eiro apmērā, šodien žurnālistiem pastāstīja VP Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieka vietnieks Ģirts Mundurs.

Kā pastāstīja Mundurs, 12.septembrī policija saņēma informāciju par trim aizdomīgām personām, kas kādā veikalā iepērkas ar aizdomīgām kredītkartēm. Lai arī aizdomīgās personas tirdzniecības vietu jau bija pametušas, policijai, operatīvi reaģējot, izdevās viņu mašīnu aizturēt. Policija aizturēja divus 1982. un
1973.gadā dzimušus Rumānijas valstspiederīgos un 1980.gadā dzimušu Latvijas iedzīvotāju.

Kratīšanās automašīnā un viesnīcā, kur personas bija apmetušās, policijas atrada divas viltotas maksājumu kartes un viltotu Itālijas identifikācijas karti.

Tāpat atrasti daudzi priekšmeti, kuri bija iegādāti ar viltotajām kartēm.

Policija noskaidrojusi, ka trijotne divas dienas galvenokārt Rīgā ar viltotajām kartēm iegādājusies preces par aptuveni 21 000 eiro. Galvenokārt pirktas dārgas mantas – jaunākie telefoni un zīmolu apģērbs -, kuras, iespējams, bija paredzēts tālāk realizēt.

Policijai ir aizdomas, ka šis gadījums ir daļa no kādas globālas krāpšanas shēmas. Tāpat sākotnējā informācija liecina, ka maksājumu kartēm bija izmantoti Itālijas banku dati.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+