Horoskopi un mistika
Ezoterika

Pārbaudīti un jautri simorona rituāli, kā piepildīt vēlēšanās0

Foto – Pexels

Pašiem savi noteikumi

Simorons ir praktiskās psiholoģijas metode, kas caur humoru palīdz realizēt un piepildīt cilvēku vēlmes. Atšķirībā no citām materializācijas tehnoloģijām, simorona rituālus vēlēšanās piepildīšanai raksturo iespēja pašiem izgudrot spēles noteikumus un maģiskā kārtā ietekmēt savas dzīves scenārija attīstību. Dažus no tiem apspriedīsim detalizētāk.

Rituāla princips “Parādies”

Simorona metodes būtība ir vizualizācija un garīgais darbs ar konkrētiem tēliem. Lai attīstītu šo prasmi, sākumā labāk ir patrenēties ar nebūtiskām lietām. Piemēram, lai atrastu pazaudēto mantu, jums vajadzētu rīkoties šādi.

Iedomāties un noformulēt vēlēšanos.

Aizvērt acis, tad nofokusēt acu skatienu uz augšu.

Iedomāties kāroto priekšmetu visās detaļās un pateikt frāzi: “Atslēgas (vai jebkurš cits priekšmets), parādieties!” Vai “Dokumenti, parakstieties!”.

Ir vērts pievērst uzmanību iekšējām sajūtām. Izrunājot vārdus uzbudinātā stāvoklī, rodas satraucoša sajūta. To var uzskatīt par Visuma reakciju uz pieprasījumu.

Lai gan šis simorona rituāls ir domāts mazsvarīgām vēlmēm, neviens neaizliedz notestēt šo rituālu, pieprasot piepildīt globālākas vēlēšanās. Kas zina, kas notiks, ja katru dienu atkārtosiet “Mīļais, parādies!”, iedomājoties vīrieša tēlu.

Bērzu pirtslotas lapiņas magnētisms

Populāra sakāmvārda doma par bērzu pirtsslotas lapas spēju pielipt pie zināmas cilvēka ķermeņa daļas ir visiem saprotama. Kāpēc lai neizmantotu šo īpašību jūsu labā?

No plānā papīra izgriež lapu;

jāuzraksta uz tās skaidri noformulēto mērķi;

šīs fragments ir jāpiestiprina pie augstākminētās ķermeņa daļas.

Alternatīvā simorona variantā tiek ņemta īstā bērza vai ozola lapa, uz kuras uzraksta vārdus ar flomāsteriem. Šīs radošs “tetovējums” ir jāvalkā vairākas stundas.

Ja izmantosiet citu ķermeņa daļu, kas atrodas tuvāk smadzenēm, radošuma rezultāti arī neliks jums vilties. Ar kosmētiskā zīmuļa (vai lūpu krasas) palīdzību, uz pieres, ar vienu vārdu piefiksējiet rezultātu, uz ko jūs tiecaties: kļūt par sievu, politiķi, mīļoto. Atspulgs spogulī periodiski atgādinās par izvirzīto mērķi.

Laime uz paplātes

Šīs psiholoģiskās tehnikas pēc simorona metodikas pamatā ir slavens teiciens par kārotā pasniegšanu uz sudraba paplātes. Uz paplātes tiek nolikts sapņa simbols:

kurš vēlas precēties – atstāj gredzenu;

kurš grib naudu – atstāj naudas zīmi;

kurš grib bērnus – knupīti;

māju – spēļu mājas modeli.

Vajadzētu, lai pēc jūsu pieprasījuma jums tiktu uzdāvināts kārotais. Lai pastiprinātu rituāla efektu, ir atļauts izgriezt spīdīgu zvaigzni (no folijas) un piekarināt to tajā zonā, kurā jūs pavadāt lielāko daļu laika (piemēram, uz virtuves lampas). Zem laimīgās zvaigznes ir vieglāk dzīvot.

Simorona rituāls dzimšanas dienā

Simorona vēlmju piepildīšanas tehnika ir šāda. Dzimšanas dienā jāpaņem aveņu ievārījums. Tā kā šo ogu uzskata par septiņu kaišu panaceju un tā asociējas ar saldu dzīvi, burka ar desertu kļūs par pavadoni piepildīto cerību pasaulē. No ārpuses uz burkas uzlīmējiet uzlīmi ar uzrakstu “Nevis boss, bet avene” vai saceriet līdzīgu alegoriju.

Pēc 27 dienām (maģiskais skaitlis simoronā), saturs ir jāapēd. Tagad sastingstam, gaidot patīkamas pārmaiņas!

Burvju spogulis

Izmantojam pūdernīcu ar spoguli. Sākumā pūdernīca ir jānomazgā ar ūdeni un sāli, lai noņemtu jebkādu lieku informāciju. Pēc manipulācijas maģiskais priekšmets tiek nozīmēts par galveno instrumentu, kas palīdzēs pārveidot domas par laimīgiem notikumiem. Ar kosmētikas zīmuli uz stikla tiek uzrakstīts īss apgalvojums, piemēram, “Mani mīl”, “Es esmu vesela”. Tas ir – vajadzētu īsi un pēc būtības aprakstīt savu lūgumu Visumam.

Skatoties uz sevi spogulī, ir skaļi jāizrunā sakrālo frāzi. Un tā katru reizi, kad attaisiet aksesuāru. Šajā brīdī jums kategoriski aizliegts slikts garastāvoklis, kā arī neticēšana maģijas spēkam.

Simorona rituāls vēlēšanu piepildīšanai: 25 sapņi

Obligāts nosacījums: visas “iegribas” tiek pierakstītas divreiz augstāk norādītajā daudzumā (25 vēlmes, 2 reizes katrā). Pēc tam čukstus izrunā maģiskos vārdus:

“Visas vēlēšanas tiek izpildītas pašas par sevi. Būs tā, kā es vēlos!”

Nākamajās 10 dienās tev ir jālutina sevi: var nopirkt dārgu lūpu krāsu, atjaunot garderobi, aizmirst par diētu un pievērst uzmanību sīkumiem, kas uzlabo garastāvokli. Speciālisti atzīmē, ka Visums labprāt piepilda to cilvēku sapņus, kuri ir noskaņoti pozitīvi un visādā ziņā sevi lutina.

Burvju rituāls “Lecošais tīģeris”

Vinnijs Pūks multfilmā no laimes leca uz savas astes. Ir pienācis laiks izdarīt secinājumus un pameklēt garderobē kaut ko svītrainu (aizņemieties no vīra jūrnieka kreklu) vai iegādāties strīpainas pusgaras zeķes un apakšbikses ar horizontālām strīpām.

Ja strīpaino mantu nav, tāpat ka nav vēlmes iegādāties kaut ko jaunu, ir atļauts pielietot savas ķermeņa apgleznošanas prasmes (ar kosmētikas zīmuli).

Papildus jums jāieveido frizūra – mati tiek uzkasīti un ieveidoti atbilstošajā “frizūrā”.

Turpmākām darbībām ir jāatbilst jūsu tēlam un stāsta līnijai. Lēcieni augstumā tiek papildināti ar attiecīgo tekstu, piemēram: “Uz astes līdz debesīm es pacelšos, pa ceļam super labi piepelnīšos.”

Lai piepildītu katru no jaunajām vēlēšanām, tiek sacerēts jauns dzejolis (saglabājot atskaņu).

Kopumā ir jāveic 27 rituālie lēcieni (27 – maģiskais skaitlis simoronā). Lēkšana kopā ar atbalsta grupu ir daudz jautrāka un efektīvāka nodarbība, jo kolektīvā enerģija dara brīnumus.

Simorona tehnika “Burvju dzēriens”

Uz plīts uzliek kastroli (vēlams sarkanā krāsā) ar ūdeni. Tuvumā jānoliek garšvielas, ķiploki un zaļumi. Sākas burvju sesija. Pievienojot maģiskās sastāvdaļas pa vienai tvertnē, jums ir jādomā par savām vēlēšanām un, pievienojot katru jaunu porciju, ir skaļi jāizrunā to nosaukums. Lai nezaudētu domu, labāk iepriekš tās pierakstīt. Katrai frāzei ir jābūt tādam nobeigumam: “Es piekrītu jebkuram pozitīvam rezultātam.” Jo vairāk garšvielu, jo biežāk jārunā.

Šī simorona rituāla noslēpums vēlēšanu piepildīšanai ir balss vibrācijas, kas rada attiecīgu enerģijas lauku (tāpat kā apvārdojot), kas savukārt veicina teiktā īstenošanu dzīvē. Ir svarīgi iejusties, pareizi noskaņoties šajā brīdi un nepalaist garām sīkumus.

Gatavai “zupai” var pievienot mērci, skābo krējumu, citronu un citas sastāvdaļas, taču neaizmirstiet, ka tai ir jābūt ēdamai. Šajā posmā visas vēlēšanas ir jāatkārto no jauna. Tad zupa tiek ielieta šķīvītī ar zeltainu apmali un tiek apēstas trīs karotes zupas. Šī darbība ir vajadzīga, lai aktivizētu noteiktu programmu, ko vislabāk būtu vēlāk nostiprināt ar vēl vienu buljona porciju.

Simorona mezglu burvība

Daudzi ir sajūsmā no “mezglā sasieto” vēlēšanos rezultātiem. Vienkāršam rituālam jums būs nepieciešamas saites (tikai ne melnā krāsā).

Tehnika ir vienkārša: turot rokās aksesuāru, tiek izteikta vēlme. Jālieto vārdi “Es gribu”, formulējums tagadnē, negatīvās partikulas tiek ignorētas. Teikumam ir jābūt īsam, loģiskam un konkrētam. Pēc dominējošās frāzes tiek izteikta šāda frāze: “Tāpat kā es sasēju saiti, es piesēju sev vēlēšanos.” Mezgliņš tiek sasiets. Tad virvi jānoliek tādā veidā, lai tā nokarātos no augšas (no durvju roktura, krēsla aizmugures). Cik daudz vēlēšanos, tikpat daudz mezglu!

Vēlmju durvis vai sapņa piepildīšana dažu dienu laikā

Pārbaudīsim praksē? Jums būs jāatrod aptuveni 20 minūtes brīvā laika. Kas ir jāizdara?

Jāiedomājas mērķis un jāuzraksta to uz lapas.

Jāieiet blakus istabā, jāaizslēdz durvis un ar līmlenti jāpiestiprina lapiņa pie kaut kā, kas ir izgatavots no koka.

Ar entuziasmu izlasiet tekstu un lepni izejiet ārā no istabas pāri slieksnim.

Pēc tam atgriezieties un atkārtojiet procesu. Un tā … 27 reizes.

Uzdevums ir radīt relaksējošu atmosfēru, priecājoties, smejoties, spēlējoties bez saspringuma. Durvju portāls kļūs par jūsu pavadoni jaunā dzīvē, kurā mērķi tiek sasniegti.

Rituāls ar palīgiem

Virtuālie palīgi var arī palīdzēt īstenot vēlmes. Vispirms jums ir jāsagatavo slavenu cilvēku fotoattēli, kuri ir izveidojuši finansiālas impērijas vai izcēlušies noteiktās jomās. Ar viņu līdzdalību tiek atrisinātas dažādas problēmas, pat mīlestības likstas. Aktieru personības netiek izskatītas, jo gandrīz viņiem visiem ir skandalozi piedzīvojumi. Attēlus var izgriezt no žurnāliem vai izdrukāt.

Saistītie raksti

Viena miljonāra fotoattēls jāieliek makā, otra – jāpārkaisa ar mannu, trešā – jāieliek seifā pie papīriem vai jāpiestiprina savā darbavietā. Reizi nedēļā visi fotoattēli uz nakti tiek ievietoti traukā ar mannu. Tajā pašā laikā jums vajadzētu vērot notiekošo, slavēt vai lamāt pēc nopelniem.

Uzjautrinošas simorona metodes var uzskatīt par absurdām, taču tās ir efektīvas, lai arī tām nav sakara ar rituālu maģiju, šamanismu vai pagānu rituāliem.

Avots: Esotericblog

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Vieni un tie paši mīļākie ēdieni, svētki un apģērbi: TOP 5 viskonservatīvākās horoskopa zīmes
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nepievērs uzmanību baumām un skauģiem! Horoskopi 20.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 19. līdz 25. augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO: Vēsturiski auto, amatpersonas un “Baltijas ceļa” dalībnieki pie Brīvības pieminekļa
35 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Traktora dēļ no amata jāaiziet amatpersonai Līvānos
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Mazgadīgā Keita izgāja no mājas vakarpusē: pazudusi jelgavniece
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Slavenais Tongas karognesējs Taufatofua airē kopā ar latvieti Akmeni
22 minūtes
LA
LA.LV
Pasaulē
FOTO: Uzņemti jauni “Titānika” attēli
2 stundas