×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. augusts, 2013
Drukāt

Pārejot uz eiro, lauksaimniecības pakalpojumu cenrāži nemainīsies

LETALETA

Pārejot no latiem uz eiro, virknē ar lauksaimniecības nozari saistītajos normatīvajos aktos un iestāžu pakalpojumu cenrāžos izmaksas latos tiks atbilstošo pārrēķinātas uz eiro pēc kursa 0,702804, liecina Zemkopības ministrijas sagatavotie grozījumi virknē normatīvajos aktos, ko šodien pieņēma valdība.

Pārrēķini attiecas uz cenrāžiem Valsts augu aizsardzības dienestā, Pārtikas un veterinārā dienestā, Valsts meža dienestā, Lauksaimniecības datu centrā un atbalstu Lauku atbalsta dienestā.

Tāpat pārrēķini pēc matemātiskā noapaļošanas principa attieksies uz atbalstu zivsaimniecības attīstībai, valsts nodevu medību jomā, valsts nodevu pārtikas un uztura bagātinātāju reģistrācijai, pakalpojumiem augu aizsardzības jomā, nodevu dzīvnieku pārvadāšanas atļaujas izsniegšanai un nodevu dzīvnieku barības apritē iesaistīto uzņēmumu reģistrācijai.

Kā ziņots, Latvija 2014.gadā kļūs par 18.eirozonas valsti. Pāreja no latiem uz eiro notiks saskaņā ar kursu – viens eiro ir 0,702804 lati jeb 1,42 eiro par vienu latu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+