×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
2. septembris, 2016
Drukāt

Pēc Emša sievas lūguma bez saskaņojuma remontē ceļu dabas liegumā (9)

Indulis Emsis. Foto-LETAIndulis Emsis. Foto-LETA

Salacgrīvas novada pašvaldība bez saskaņojuma ar Valsts vides dienestu (VVD) remontē ceļu dabas lieguma teritorijā, piektdien vēstīja TV3 raidījums “Bez tabu”.

Vietējie iedzīvotāji sūdzējušies par pašvaldības patvaļu, veicot remontdarbus dabas liegumā. Attiecīgajā teritorijā remontē ceļu, kura malā atrodas viesu nams “Bērziņi”, kura saimnieki ir ekspremjers Indulis Emsis un viņa sieva Anita Emse.

Ekspremjera sieva atzina, ka vērsusies pašvaldībā ar lūgumu atjaunot konkrēto ceļu, kas cietis pēc vētras pērnā gada ziemā.

Savukārt pašvaldībā raidījumam pauda, ka novada iedzīvotāji par šiem remontdarbiem tikuši informēti vietējā laikrakstā, bet pašu ceļu nolemts labot tāpēc, ka tas kļuvis satiksmei bīstams. Vienlaikus projektam esot piesaistīts finansējums no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas.

Tiesa gan, šie darbi nav saskaņoti ar VVD. Dienestā skaidroja, ka attiecīgie remontdarbi notiek jūras krasta aizsargjoslā, tāpēc šādiem darbiem veicams ietekmes uz vidi sākotnējais novērtējums un nepieciešams saskaņojums, kas nav iegūts.

VVD nosūtījis pašvaldībai vēstuli ar vairākiem jautājumiem saistībā ar šiem remontdarbiem, atbildi sagaidot līdz 21.septembrim.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Anna no Vidzemes jūrmalas,kurai sirds beidzot pilla Atbildēt

  Pilsētas Ķērkas! Vai esiet padomājuši par to pamatiedzīvotāju daļu(nevis viendienīšiem vasarniekiem), kuriem ziemā vienīgais palīgs izdzīvošanas jautājumos ir autoveikals, ātrā palīdzība un Latvijas pasts??????????????????????????????????????????? Tas kliedzējs, kurš šī bezjēdzīgi aprunātā ceļa vidū ir ieviesis savu pagalmu (TAS nudien ir Bez Tabu cienīgs sižets,jo ar savu unikālā absurda terapiju apsēdinātu jebkuru ceļu meistaru!) un kuram rūp tas, lai šis 200gadīgais ceļš beidzās pie viņa tūrisma kompleksa( aizbrauciet apskatīties,pirms kladziniet līdzi – vnk apbrīnojams ego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!),ziemā mierīgi sutināsies dienvidu saulē.Paldies Dievam,ka ir tādas Anitas, kurām rūp, lai nobrukušie ceļi tiek saremontēti, čūkšļi izčukstīti,zeķes salāpītas un savtīgiem nelabvēļiem sadots pa mici.

 2. Tieši otrādi, valsts vides dienestam, ja tas uzliek kaut kādus aizliegumus ir jāsaskaņo tikai ar zemes īpašnieku un jāinformē pašvaldība.

 3. Nebija vērts LA skriet pakaļ Bez Tabu haltūristiem un demagogiem.
  Nožēlojamie latvieši. Viena “kaimiņiene” runā loģiski, bet Vides Valsts dienests, kas sācis lekties rudenī, pēkšņi uzticams. Bet VVD priekšniece tā pati Koļegova, kas tikko sturmēja VID. Pašvaldība savējos atbalsta un pareizi dara. VARAM ministram Gerhardam VVD slaistus, sākot ar Koļegovu pienāktos patriekt, lai netaisa sev pašrekļāmu ar dumju aizliegšanu, bet ļauj vietējiem vajadzīga ceļa 300 metrus salabot.

 4. EMSIS IR “ZAĻAIS” !!!! IZNĪCINĀT DABU = EMŠA PATIESĪBA !! BALSOJIET PAR “ZAĻAJIEM” UN DRĪZ DZĪVOSIET TUKSNESĪ !!!

 5. Jūs tur esat bijuši, ka komentējiet? Tur Emša sievai ir tikai viena no ļoti daudziem iedzīvotājiem, kam tur ir mājas pie tā ceļa. Daudziem jābrauc. Ko lai dara, ka ceļš ieveļas jūrā? no otras puses tur ceļu nevar taisīt – liegums. Kon darīt maniem kaimiņiem, ka Gaujas erozijas dēļ viņu ceļš katru gadu veļas Gaujā? bet mājas tika būvētas pirms vairāk kā 100 gadiem. Gauja ņem savu, jūra ņem savu. CIlvēkiem tāpēc ir smadzenes, lai norobežotu jūru, kā to dara Francijas un Apvienotās Karalistes krastos. Kāpēc tur nebļaustās par liegumiem, bet stiprina ceļus, neļauj erozijai cilvēkus dzīt prom no piekrastes. Emša sievai tā māja ir no vecvecākiem. Tātad ceļš tur vienmēr ir bijis, liegums pēc tam ieviests. Ja te rakstiet savus komentārus, kas nebalstās pieredzē un redzētajā – aizbrauciet un paši pastaigājiet tur un tad padomājiet – ko jūs darītu… ja jums tur būtu mantots iekopts īpašums??? ar bērniem tur dzīvotu… saviem bērniem. Nav ko klausīties Bez Tabu – viņiem vajag reitingus – TV3 taču – komerc TV – kādi reitingi – tādas reklāmas. Kritiski padomājiet par realo situāciju! UN pašvaldībām ir jātaisa ceļi. Maniem kaimiņiem pašvaldība arī domā ko darīt ar brūkošo ceļu Gaujā. Es ar auto ziemā tur baidos braukt… ja nu iekrītu no augsta stāva nobrukuša krasta Gaujā??? kas mani glābs? – tieši neviens. Noslīkšu ar visu auto pirms tam smagi sasitoties un salaužot visu kas salaužams. Ko darīt maniem kaimiņiem? Atstāt gotiņas, mājas, iekoptos sakņudārzus un doties pie JUms uz Rīgu? Uz jūsu dzīvokli? Jūs pieņemsiet????

  • Beidz te vaimanāt. Ne jau jūs esat pirmie, kas tik muļķīgi izbūvējušies. Filmas daudz ir uzņemtas par to. Pie Upmalas, kaut vai, Gauja arī noēda vairākas mājas, bet nebija Emša ar sievu. Domāju ka arī to visu Upmalu lēnām nolaizīs no zemes virsmas ja katrs domās tur tikai par savu ceļu. Viens paņiemiens tādos gadījumos stiprināt krastu; otrs – savākt pekeles un pazust. Jūs jau pats atbildējāt. Pie manīm nevarēsiet iekārtoties.

 6. par dzelzceļu Salacgrīva taisa traci par katru šķūnīti, šeit traktorīša pārdevējs Emsis ar savu ģimeni topā, tā notiek tikai Latvijā!

 7. Sieva viņam gan nav bijusi naiva. Māja uzcelta ari droši vien uz bujduj.

 8. bezcerīgi dabūt atļauju no vides sargiem par šitādu jūras aizbēršanu , kauns Emšiem – glumiķis vienmēr atradīs , kā pagrābties no valsts

Draugiem Facebook Twitter Google+