×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
25. jūlijs, 2013
Drukāt

Pēc “Jaunā viļņa” konkursa pirmās dienas Latvijas dalībnieks ierindojas 11.vietā

LETALETA

Vakar ar pasaules hitu izpildīšanu Dzintaru koncertzālē izskanēja konkursa “Jaunais vilnis 2013” pirmā diena, kurā pēc žūrijas vērtējuma Latvijas dalībnieks Pēteris Upelnieks ar 107 punktiem ierindojās 11.vietā.

Upelniekam ir vienāds punktu skaits ar konkursa dalībnieci Lindu Teodosiu no Vācijas, līdz ar to abi konkursa dalībnieki pēc konkursa pirmās dienas dala 11.vietu.

Augstāko novērtējumu, proti 11 punktus, Upelniekam no žūrijas pārstāvjiem piešķīra dziedātāja Laima Vaikule un Jurijs Antonovs, bet astoņus punktus, kas Latvijas dalībniekam šajā reizē bija zemākā atzīme, piešķīra Itālijas estrādes dziedātājs Toto Kutunjo.

Pēc konkursa pirmās dienas pirmajā vietā pēc žūrijas vērtējuma ar 121 punktu ir dalībnieks Roberto Kel Torres no Kubas, bet par vienu punktu atpaliek dziedātāja Salome Katamadze no Gruzijas.

Konkursa pirmo dienu ar 118 punktiem noslēdza grupa “Frukti” no Krievijas, ar 117 punktiem – dziedātājs Vins Khuats no Vjetnamas un Arsenijs Borodins no Krievijas, ar 115 punktiem – duets “Santa-Barbara” no Krievijas un Jūlija Tereščenko no Krievijas, ar 114 punktiem – dziedātāja Meri Mindžojana no Armēnijas, ar 113 punktiem – Adams no Kazahstānas, ar 112 punktiem – dziedātāja Elva Patti no Indonēzijas, bet ar 109 punktiem – Čingizs Mustafajevs no Azerbaidžānas un Aibeks Bakitbekovs no Kirgizstānas.

Pirmo dienu ar 108 žūrijas piešķirtiem punktiem noslēgusi Olga Dibrova no Ukrainas, bet 106 punktiem – Arkādijs Voitjuks no Ukrainas.

Jau ziņots, ka šodien Jūrmalā notiks konkursa “Jaunais vilnis 2013” otrā diena, kurā dalībnieki kopā ar kādu no zināmiem dziedātājiem žūrijai un skatītājiem izpildīs savas valsts hitu.

Konkursa dalībniekus vērtē žūrija, kurā darbojas Valērijs Meladze, Valērija, Igors Krutojs, Igors Matvijenko, Igors Ņikolajevs, Konstantīns Meladze, Laima Vaikule, Leonīds Agutins, Maksims Fadejevs, Toto Kutunjo un Jurijs Antonovs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+