Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
18. novembris, 2013
Drukāt

Pētījums: studiju laikā strādā gandrīz puse studentu

Foto - LETAFoto - LETA

Studiju laikā algotu darbu strādā gandrīz puse studentu, noskaidrots Izglītības un zinātnes ministrijas pasūtītajā pētījumā.

Atbildi, ka šā mācību semestra laikā regulāri strādā algotu darbu, snieguši 36,1% no aptaujātajiem studentiem, bet 12,8% studentu norādījuši, ka algotu darbu veic laiku pa laikam.

Studiju laikā šā semestra laikā nestrādā 51% studentu.

Pētījumā noskaidrots, ka lielākā daļa strādāt paralēli studijām izvēlējušies, lai segtu savus ikdienas tēriņus. Salīdzinoši neliels studentu skaits sniedzis atbildi, ka algotu darbu izvēlējušies, jo ir brīvais laiks.

Vairāk nekā puse studentu strādāt algotu darbu izvēlējušies, lai gūtu pieredzi darba tirgū.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+