×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. aprīlis, 2014
Drukāt

Pianisma zvaigžņu festivālu ievadīs izstāde

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc nedēļas, 14. aprīlī pulksten 18 kafejnīcā “Darbnīca” (Lielā iela 8, Liepāja) tiks atklāta izstāde, kas veltīta Starptautiskajam Pianisma zvaigžņu festivālam, vēsta Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) sabiedrisko attiecību speciāliste Liena Ozola.

Izstādē būs iespēja apskatīt Gunāra Kopštāla, Jāņa Vecbrāļa un Mārtiņa Sīļa fotogrāfijas no iepriekšējo gadu Pianisma zvaigžņu festivāliem. Atklāšanā piedalīsies arī Liepājas Simfoniskā orķestra valdes loceklis Uldis Lipskis, bet muzikālu priekšnesumu sniegs LSO mūziķi Linda Lapa (vijole) un Reinis Lapa (flauta).

Foto izstāde, kas tapusi sadarbībā ar kafejnīcu “Darbnīca”, būs apskatāma ik dienu līdz 18. maijam.

Savukārt 22. aprīli sāksies Pianisma zvaigžņu festivāls, un arī šogad tajā gaidāmi pārsteigumi un jauninājumi. Festivāla atklāšanas koncertā tiks pirmatskaņoti divi no 12 Liepājas koncertiem, kurus LSO pasūtījis dažādiem izciliem komponistiem. Pirmo reizi festivāla izskanēs franču džeza koncerts.

XXII Starptautiskais Pianisma zvaigžņuu festivāls norisināsies no 22. līdz 27. aprīlim. Biļetes uz Pianisma zvaigžņu festivāla koncertiem nopērkamas “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+