×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
13. marts, 2017
Drukāt

Svinot Teātra dienu, galerija “Istaba” piedāvās bezmaksas izrādes bērniem (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Izrāde "Kaka un pavasaris" galerijā "Istaba".

Svētdien, 26. martā galerija “Istaba”, svinot Teātra dienu, visu dienu bez maksas piedāvās izrādes bērniem, LA.lv uzzināja galerijā.

Šajā dienā pirmizrādi piedzīvos “Istabas teātra” jaunākā izrāde pēc Andrusa Kivirehka grāmatas “Karnevāls un kartupeļu salāti” motīviem. Būs arī viesizrāde – radošā darbnīca “Teātris ir visur” (režisors Reinis Suhanovs), kā arī apbalvotā un super-iemīļotā izrāde “Kaka un pavasaris” pēc A. Kivirehka tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem.

Plkst. 11-12 pirmizrāde “Karnevāls un kartupeļu salāti”. Mijai ir dzimšanas diena. Ieraudusies ir Katrīna, Mijas vislabākā draudzene. Oskars, kuram patīk kārtīgi paēst, arī mazais Aksels. Viņš ir ļoti sīks, var ielīst visur, pat galda atvilknē. Viņi visi nolemj spēlēt karnevālu. Atliek tikai izvēlēties lomas…

Plkst. 13-14 izrāde – radošā darbnīca bērniem “Teātris ir visur”. Izrādes režisors Reinis Suhanovs par to stāsta: “Es kopā ar bērniem cenšos atbildēt uz dažiem fundamentāli svarīgiem jautājumiem par teātri kā ēku un mākslas veidu. Meklējot atbildes uz jautājumiem par teātra telpas elementiem, – tādiem kā skatuve, skatītāju sēdvietas, gaismu aprīkojums – mēs kopīgiem spēkiem izveidojam savu teātri no apkārt esošajiem priekšmetiem un vides iespējām. Izrādes formu varētu raksturot kā tiešas sarunas ar bērniem un objektu teātra krustojumu.”

Plkst. 15-16 “Kaka un pavasaris” – izrāde, kas ieguvusi nedalītu bērnu un viņu vecāku atsaucību. Tā ir nospēlēta jau teju 50 reižu un ieguvusi Spēlmaņu nakts balvu kā gada labākā izrāde bērniem un jauniešiem 2015./2016. gada sezonā.

Dienas laikā būs iespēja mieloties ar Istabas bufetē gatavotām vafelēm un BIO pārtikas ražotāja “Rūdolfs” produktiem visai ģimenei, kā arī par īpašu cenu iegādāties izdevniecībā “Liels un mazs” izdoto A.Kivirehka grāmatu “Karnevāls un kartupeļu salāti”, ko no igauņu valodas tulkojis Guntars Godiņš, bet ilustrējis Edmunds Jansons.

Uz izrādēm iepriekš jāpiesakās, līdz 20. martam rakstot uz e-pastu istaba@istaba.lv.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kaka un pavasaris vai urīns un lielgabals, un brīnamies un brīnamies

Draugiem Facebook Twitter Google+