Horoskopi un mistika
Horoskopi

Piedzīvojumu kāre uzliesmos ar īpašu sparu! Horoskops 31. jūlijam0

Dienas noskaņa

Velti dienu aizsākto projektu pabeigšanai. Apkopo rezultātus, atbrīvojies no nevajadzīgām domām un lietām. Laime smaidīs izgudrotājiem, zinātniekiem un ceļotājiem. Būs iespējams būtiski uzlabot savus darba apstākļus. Interese par dzīvi un tieksme pēc piedzīvojumiem gūs virsroku pār prātīgumu.

Auns

Aunu enerģētikas līmenis, visticamāk, samazināsies. Daudzi sajutīs savārgumu jau no paša rīta. Situāciju var sarežģīt negaidītas sadzīves problēmas. Šodien neatliec mājas darbus uz vēlāku laiku. Mierpilna atmosfērā mājās – lūk, labas pašsajūtas ķīla.

Vērsis

Nelielas nepatikšanas, kas radīsies tavu draugu dēļ, var būtiski sarežģīt dzīvi. Tomēr jau dienas beigās daudzas problēmas izzudīs pašas par sevi, bez tavas iejaukšanās. Iespējams, tu pats esi visā vainīgs? Varbūt tu esi pārāk emocionāls, bet sakairināta iztēle ir slikts padomdevējs. Tava neuzticēšanās aizvainos mīļoto sievieti.

Dvīņi

Domājams, ka Dvīņi pienācīgi novērtēs mierīgu un uzticamu dzīves draugu. Viņi būs laimīgi kopā un daudz ko iemācīsies viens no otra. Šodien Dvīņiem vajag vairāk domāt par vispārējām vērtībām, nevis spītīgi aizstāvēt savu viedokli un pārliecību. Jāapvalda arī sava dižošanās kāre.

Vēzis

Nelabvēlīga diena Vēžu personiskajā dzīvē. Neveiksmes mīlestībā var kļūt par garīgas krīzes cēloni. Pat ilgstošās attiecībās var rasties problēmas – mīļotais cilvēks var likt tev kārtīgi panervozēt. Šodien piebremzē ambīcijas – pašlaik galvenais nav paplašināt savas iespējas, bet gan tās saglabāt.

Lauva

Nelabvēlīga diena lietišķo un personisko kontaktu dibināšanai. Iespējams negaidīts savārgums. Velti dienu aizsākto projektu pabeigšanai. Apkopo rezultātus, atbrīvojies no nevajadzīgām domām un lietām. Jaunus darbus šodien labāk nesākt – to attīstība un iznākums ir pilnīgi neprognozējami.

Jaunava

Šodien, iespējams, izveidosies tāda situācija vai attiecības, kas būtiski ietekmēs Jaunavu vai viņu tuvinieku nākotni. Turklāt pozitīvās un negatīvās tendences izpaudīsies vienādā mērā. Ja nonāksi izvēles priekšā, nepieņem lēmumu viens. Šīs problēmas risināšanā tev nepieciešama kompetentu cilvēku un speciālistu konsultācija.

Svari

Fortūna smaidīs izgudrotājiem, zinātniekiem un ceļotājiem. Būs iespējams būtiski uzlabot savus darba apstākļus. Ar lietišķajiem partneriem iespējamas nopietnas domstarpības, kam ir materiāls pamats.

Skorpions

Šodien Skorpioni uzdrošināsies īstenot eksperimentu, atradīs jaunus virzienus biznesā, zinātnē, mākslā. Interese par dzīvi un tieksme pēc piedzīvojumiem gūs virsroku pār tavu prātīgumu.

Strēlnieks

Daudzi Strēlnieki šodien piedzīvos lielas pārmaiņas. Personisko dzīvi izdaiļos spēcīgas jūtas, kuras daudzi paudīs atklāti. Mīli savu tuvāko un dari visu, lai viņš/viņa lieliski justos tev blakus. Jebkurā gadījumā – dzīve kopā ar tevi nevienam nešķitīs garlaicīga.

Mežāzis

Tu esi cēlsirdīgs cilvēks un uzticams draugs. Tev ir plašs redzesloks, bet darbs sniedz lielu gandarījumu. Pateicoties tam, tu dzīvē jūties komfortabli. Arī šodien neatkāpies no savas devīzes “Savs laiks darbam, savs – atpūtai!”

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējami gremošanas sistēmas orgānu sistēmas darbības traucējumi. Šodien var likt par sevi manīt zarnu trakta saslimšanas, disbakterioze, kolīts. Austrumu tradīcija iesaka tev vēderdeju kā lielisku profilakses līdzekli, kas regulē zarnu trakta peristaltiku.

Zivis

Nav izslēgts, ka Zivju mēģinājumi rīkoties ar savu īpašumu būs pārāk nenoteikti. Labākajā gadījumā Zivis, nonākot kritiskā stāvoklī, iemācīsies atrast vajadzīgos līdzekļus, bet sliktākajā – izšķērdēs vai padarīs nederīgu visu, kas tām pieder.

LA.lv