×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
20. februāris, 2015
Drukāt

Pikets pret Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenām pulcē ap 70 cilvēku (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Rātslaukumā notiek sabiedriskās iniciatīvas "1.februāris - zaķu diena - visiem!" pārstāvju organizēts pikets pret Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenu paaugstināšanu.

Piektdienas vakarā aptuveni 70 cilvēku bija pulcējušies iepretim pustukšai Rīgas domei, lai protestētu pret Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenu paaugstināšanu, novēroja aģentūra LETA.

Protestētāju rokās bija dažādi plakāti, uz kuriem rakstīts “Zaķis pret paša gribu”. Tika skandēti arī tādi paši saukļi.

Pikets notika gan latviešu, gan krievu valodā, tajā bija arī pašu atskaņots muzikālais pavadījums. Tāpat protestētāji sita kopā plaukstas un kājas pret zemi, tādējādi paužot savu neapmierinātību.

Lai gan piketa mērķis bija pievērst uzmanību sabiedrības negatīvajam viedoklim par transporta biļešu cenu kāpumu, pasākuma norises laikā Rīgas dome izskatījās pustukša. Ēkā gaisma dega vien dažos logos, kas vērsti uz Rātslaukuma pusi.

Protestētāji bija sadevušies rokās un aplī soļoja pa Rātslaukumu, skandinot neapmierinātības pilnus saukļus.


Pie protestētājiem neviens Rīgas domes pārstāvis neiznāca.

Jau ziņots, ka piketu rīkoja sabiedriskās iniciatīvas “1.februāris – zaķu diena – visiem!” pārstāvji. Plānotais piketa dalībnieku skaits bija 100 personas.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC), jautāts, vai neplāno tikties ar piketētājiem, iepriekš aģentūrai LETA sacīja, ka piektdien neuzturēsies Rīgā, tādēļ tikšanās nebūs iespējama.

Minētā grupa “1.februāris – zaķu diena – visiem!” tīmekļa vietnē “Facebook” piesaistījusi jau vairāk nekā 5800 sekotāju. Lapas mērķis ir aicināt ar biļešu cenu paaugstināšanu neapmierinātos iedzīvotājus paust savu viedokli.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ar piketētājiem nebija iespēja tikties ,jo medālis Maskavā gaidija

  2. Tātad rīdzinieki šādu maksu par biļeti ir pelnījuši, jo visi pārējie tūkstoši ir apmierināti un laimīgi.

  3. Bija vairāk. Bet kopumā maz. Laikam jau domā, ko nu es, citi manā vietā izdarīs. Izrādās kruvu jaunatnei tas vairāk ibteresē un protestēja.
    Cilvēki mainījās.

Draugiem Facebook Twitter Google+