×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
11. janvāris, 2017
Drukāt

Pīle, lubene: Kremlis reaģē uz FIB ziņojumu (1)

Dmitrijs Peskovs. ITAR-TASSDmitrijs Peskovs. ITAR-TASS

Kremlis trešdien paziņojis, ka informācijas parādīšanās par Krievijas specdienestu rīcībā esošiem jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu kompromitējošiem dokumentiem ir mēģinājums kaitēt abu valstu attiecībām, kā arī falsifikācija, kas vērsta uz raganu medību turpināšanu.

“Tas ir acīmredzams mēģinājums kaitēt mūsu divpusējām attiecībām. Tādu “pīļu” fabricēšana, iepriekšējā ziņojuma atklātās daļas un šīs “pīles” kvalitāte ir salīdzināma, tāda lubene. Neapšaubāmi, ar noteiktu humoru uz to arī jāreaģē, lai gan ir arī skumjā puse,” žurnālistiem pavēstīja Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

“Patiešām ir tādi, kas izplata šādu histēriju, kas lien no ādas ārā, lai atbalstītu šo “raganu medību” stāvokli. Starp citu, jaunievēlētais prezidents Tramps tā arī raksturoja šo kārtējo falsificējumu – kā “raganu medību” turpinājumu,” piebilda Peskovs.

Putina preses sekretārs sacīja, ka “šīs histēriskās situācijas turpināšana vajadzīga, lai piespiedu kārtā atstātu [ASV un Krievijas] attiecības degradācijas gultnē, neļautu kādam aizdomāties, cik tas atbilst abu valstu, starptautiskās sabiedrības interesēm, un ko varētu darīt, lai no totālās konfrontācijas pārietu pie konstruktīvisma”.

“Tā ir pilnīga falsifikācija, un šo dokumentu kvalitāte runā pati par sevi,” piebilda Peskovs.
Telekanāls CNN otrdien ziņoja, ka Tramps pagājušonedēļ tika iepazīstināts ar slepeniem dokumentiem, kuros minēti Krievijas izlūku apgalvojumi, ka viņiem esot kompromitējoša informācija par Trampu.

Šie apgalvojumi, ar kuriem tika iepazīstināts arī ASV prezidents Baraks Obama, bija ietverti izlūkdienestu ziņojumā par Krievijas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās.

Izlūkdienestu vadītāji iepazīstināja Trampu ar šo informāciju, lai viņš apzinātos, ka Krievijas apgalvojumi cirkulē starp izlūkošanas aģentūrām, ASV Kongresa locekļiem un citām augstām ASV amatpersonām, piebilda CNN.

Tramps otrdienas vakarā Tviterī ierakstīja “NEĪSTAS ZIŅAS – TOTĀLAS POLITISKAS RAGANU MEDĪBAS!”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Viss jau būtu labi, bet man nedod miera viens jautājums, ko pats Putins teica preses konferencē ar
    moldāvu Dodonu šinī sakarā. “Krievijā esot pasaulē pašas labākās prostitūtas”! Pa 24 kanālu pats redzēju un dzirdēju. Kā viņš to zina? Lai kaut ko apgalvotu, tad pašam ir par to jāpārliecinās. Varbūt ka toreiz, kad Tramps bija atbraucis uz Maskavu organizēt skaistumkonkursu, abi par to arī pārliecinājās? Citādi taču Krievijas prezidents pa tukšo nerunātu.

Draugiem Facebook Twitter Google+