×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
26. augusts, 2015
Drukāt

Pirmdien būs spriedums lietā par cietušā pārstāvja saduršanu ar nazi tiesas sēdes laikā (1)

stock.xchngstock.xchng

Ilustratīvs foto

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa pirmdien, 31.augustā, pasludinās spriedumu lietā pret Klaidu Ostrovski, kurš tiesas procesa laikā ar nazi iedūra cietušā pārstāvim sejā, aģentūrai BNS trešdien pastāstīja tiesas pārstāve Inga Eņģele.

Trešdien lieta tika izskatīta pēc būtības.

Apsūdzētais savu vainu neatzīst, piebilda tiesas pārstāve.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka tiesa pagājūsajā nedēļā lietu neskatīja. Uz plānoto tiesas sēdi netika konvojēts apsūdzētais, kā arī nebija ieradies cietušais, kurš tiesai iepriekš bija lūdzis atcelt trešdien plānoto sēdi.

Lūgumu atcelt sēdi cietušais izteicis, ņemot vērā, ka apsūdzētais iepriekš bija atzinis, ka viņam ir nopietnas veselības problēmas, kuras ārstē. Cietušais, saprotot, ka viņam tiesas sēdē būs jāatrodas ar apsūdzēto vienā telpā, tiesai iesniegumā norādījis, ka apsūdzētā piedalīšanās tiesas sēde apdraud cietušā veselību. Viņš tiesai arī lūdzis pārbaudīt ziņas par Ostrovska veselības stāvokli un nodrošināt, ka apsūdzētais neapdraud viņa veselību.

Tāpat ziņots, ka Ostrovskis apsūdzēts slepkavības mēģinājumā. Savukārt saduršana notika tiesas procesa laikā, kurā viņam bija uzrādīta apsūdzība par svešas mantas prettiesisku iegūšanu vai izšķērdēšanu.

Lieta nodota Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas tiesneses Aijas Orniņas lietvedībā.

26.martā tiesas sēdes laikā apsūdzētais pēkšņi izvilka nazi un, izsakot draudus, iedūra cietušā pārstāvim. Uzreiz pēc uzbrukuma agresīvi noskaņoto vīrieti izdevās nomierināt, un viņu aizturēja apsardze. Savukārt cietušajam izsauktie mediķi konstatēja durtu brūci sejā lūpu apvidū, un cietušais tika nogādāts Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrā.

Policisti uzbrucēju nogādāja iecirknī, kur noskaidrots, ka viņš bijis pamatīgā alkohola reibumā – viņa izelpā konstatētas 2,44 promiles alkohola.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+